Фото: Київстар
Про це заявив співзасновник компанії Cyber Unit Technologies Єгор Аушев, пише NV.
"Якщо щось відбувається, те, чого ви не розумієте, не зайвим буде змінити паролі на тих ресурсах, якими ви користуєтеся. Регулярно відбуваються крадіжки даних. Ми перебуваємо в стані війни, кібервійни, зокрема", зауважив експерт.
Аушев також наголосив, що паролі потрібно змінювати регулярно, незалежно від кібератак з боку російських хакерів.
"Будь-яка людина є ціллю, мішенню для зловмисників, для російських хакерів. Тому важливо це взагалі робити. Навіть не тому, що щось зламали, або вкрали якісь дані, а просто тому, що якщо ви це не робили три місяці, то візьміть і поміняйте", заявив співзасновник Cyber Unit Technologies.
Адже це в першу чергу особиста ваша безпека, безпека ваших рідних, безпека ваших друзів, родичів, військових, наприклад.
"Тому, що вас можуть зламати, щоб отримати доступ до військових, або соцмереж ваших, і зрозуміти, де перебуває та чи інша людина. Кожна людина зараз є елементом національної кіберстійкості. Це важливо пам'ятати", підкреслив експерт.
Що відомо про відновлення "Київстару"?
Нагадаємо що 12 грудня у мережі Kyivstar стався технічний збій, через це можуть бути недоступні послуги зв`язку та доступу в інтернет у частини абонентів.
Один з найбільших в Україні операторів зазнав хакерської атаки, ймовірно через це і міг статися масштабний збій в роботі "Київстара".
Пізніше гендиректор мобільного оператора "Київстар" Олександр Комаров заявив, що терміни відновлення роботи сервісів оператора незрозумілі.
А СБУ відкрила провадження щодо кібератаки на "Київстар": є підозра на причетність спецслужб рф.
Пізніше в СБУ підтвердили, що до кібератаки, що призвела до руйнування мережевої інфраструктури українського оператора зв'язку "Київстар", причетна група російських хакерів.
У "Київстарі" мають сподівання, що почнуть відновлювати послугу мобільного інтернету для своїх абонентів вже у другій половині дня 14 грудня.
Спеціальний посланець Сполучених штатів Стів Віткофф вважає, що цього тижня Вашингтон та Київ мають укласти… Читати більше
Курська операція Сил оборони дозволила перенести повномасштабні бойові дії на територію Росії та змусила противника… Читати більше
росіяни не можуть досягнути своєї стратегічної мети захопити Україну, тому вдаються до залякування – ракетних… Читати більше
Президент Володимир Зеленський заявив, що закінчити війну без України неможливо. Якщо США домовляться з росією… Читати більше
На даний час вибори в Німеччині, які ведуть до зміни влади в країні, завершилися. Згідно… Читати більше
Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна працює з партнерами щодо поставок усіх п’яти систем Patriot,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.