Про це пише Рубрика.
У чому проблема?
Сьогодні, коли ворог всіма силами намагається посварити нас між собою, роз'єднати українське суспільство, як ніколи цінно підкреслювати силу єдності, партнерства та продовжувати зміцнювати Україну. Адже відповідальність — це взаємодія.
Яке рішення?
Фонд родини Богдана Гаврилишина запрошує організації громадянського суспільства номінуватися на здобуття Премії "Responsibility Award 2023".
Наскрізною темою Премії у 2023 році є взаємодія. Саме ефективна співпраця між нами породжує швидкі та якісні рішення, дає поштовх для розвитку, допомагає триматися та протистояти діям ворога.
Взаємодія – одна із сильних сторін українського суспільства. Ми гуртуємося навколо спільних цінностей, захищаємо нашу державу, об'єднуємося в організації чи проєкти, коли, здавалось би, представляємо абсолютно різні сектори та сфери діяльності.
Фонд родини Богдана Гаврилишина відзначить Премією організації, чиї історії відповідального партнерства побудовані на міжсекторальній взаємодії.
Як це працює?
Подавати заявки на участь можуть організації громадянського суспільства, які в часі повномасштабної війни своєю взаємодією з партнерами з інших секторів зміцнюють Україну та демонструють відповідальність на різних рівнях.
Номінувати можна історію відповідального партнерства – проєкт чи ініціативу, які ОГС втілила з партнером/ами з інших секторів (бізнесу, влади, ЗСУ, медіа тощо) упродовж 2023 року.
До короткого списку Премії "Responsibility Award 2023" увійде 10 фіналістів, серед яких буде обрано 3-х лауреатів у номінаціях:
Усі фіналісти Премії отримають відзнаку та медійну підтримку своєї історії відповідального партнерства. Лауреати Премії отримають грошову винагороду від Фонду та партнерів Премії у розмірі по 100 000 грн.
Подати заявку можна до 31 грудня включно на сайті Премії.
Довідка
Премію "Responsibility Award 2023" організовує Фонд родини Богдана Гаврилишина у партнерстві з Програмою сприяння громадській активності "Долучайся!", що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку USAID та здійснюється Pact в Україні, Razom for Ukraine, Фундацією ЗМІN, Міжнародним Фондом "Відродження", Фондом Федора Шпига за інформаційної підтримки UA: Суспільне, Українського радіо, Радіо Культура, ІСАР "Єднання".
Нагадаємо, що гемблінгова компанія COSMOLOT започаткувала мілітарі-хаб, підтримує виготовлення вітчизняних БпЛА, допомагає армії та "кенселить" російську "культуру". Це приклад бізнесу, що системно допомагає фронту та країні на багатьох напрямках.
Це й рекламні кампанії з дотепно поданими наративами, і популяризація вітчизняних винахідників та їх розробок, й інші проєкти. Розповідаємо, як це працює у нашому матеріалі: "Донати в благодійність: навіщо бізнесу підтримувати соціальні ініціативи і як це працює в компанії COSMOLOT".
Влада російської федерації зацікавлена в посиленні протиповітряної оборони для захисту об'єктів оборонно-промислової бази, зокрема й… Читати більше
У італійському Турині у четвер, 23 січня, фінішувала XXXII Всесвітня зимова Універсіада. Про це інформує… Читати більше
Протягом минулої доби, 23 січня, вздовж всієї лінії фронту було зафіксовано 125 бойових зіткнень. російські… Читати більше
Чотири ворожі безпілотники типу "Шахед" цієї ночі атакували Львівську область. Внаслідок падіння уламків в одному… Читати більше
У Міноборони рф заявили, що у ніч на 24 січня 11 областей російської федерації, москву… Читати більше
російські військові атакували Київську область безпілотниками. Через нічну ворожу атаку пожежа та руйнування сталися у… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.