fbpx
Сьогодні
19:46 11 Гру 2023

Стало відомо, коли запустять човниковий рух метро між закритими станціями

У Києві планують запустити човниковий рух метро "синьою" Оболонсько-Теремківською лінією на ділянці закритих на ремонт станцій у тестовому режимі з 13 грудня.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на заяву директора департаменту транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації (КМДА) Руслана Кандибора в ефірі телеканалу "Київ24".

Чиновник зазначив, що наразі проводяться випробування такого виду руху у нічний час доби. Далі розроблять графік руху поїздів для пасажирів метрополітену. У КМДА уточнили, що влада розглядає можливість запуску двох поїздів двома шляхами з інтервалом з 30 до 15 хвилин, і кожен поїзд ходитиме з інтервалом 15 хвилин. Також у планах зменшення навантаження на наземний вид транспорту, який зараз перевозить пасажирів між станціями закритих метро "Голосіївська" та "Деміївська", розповів Кандибор.

Таким чином у КМДА буде розуміння, що частина пасажирів перейде у підземку на човниковий потяг, відповідно зменшиться навантаження на автобусне сполучення, і "ми тоді заберемо якусь кількість наземного транспорту і перекинемо людей в метро".

Столична влада хоче прорахувати графіки руху поїздів метро і зробити їх доступними для пасажирів.

Що відомо про закриття "синьої гілки" столичного метро

Нагадаємо, як ми писали, напередодні у КМДА повідомили, що з 9 грудня рух поїздів від станції метро "Деміївська" (включно) до "Теремків" припинять на час ремонту перегінного тунелю. Орієнтовно, ремонт триватиме 6 місяців. Наразі поїзди синьою гілкою курсуватимуть лише між станціями "Героїв Дніпра" та "Либідська" (вона буде кінцевою).

Однак, вже 8 грудня шість станцій підземки перестали працювати, хоч планувалося нововведення з 9 грудня. Громадська ініціатива "Пасажири Києва" повідомила, що рух поїздів від станції метро зупинили через розгерметизацію тунелю. У мережі з'явилися відео того, як вода пішла на колії.

Керівники столичного метро озвучили перші версії надзвичайної події.

До того ж у Києві через закриття шістьох станцій "синьої" гілки метро проведуть переорганізацію дорожнього руху на найбільш завантажених відрізках доріг.

У столичному метро станції та вестибюлі закритої гілки синьої лінії будуть використовуватися як укриття під час повітряної тривоги.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: