Про це повідомляє НАЗК, інформує Рубрика.
До складу делегації України також увійшли:
Конференція триватиме з 11 до 15 грудня у місті Атланта.
Зокрема, під час візиту планується виступ Голови НАЗК на пленарній сесії конференції.
У виступі буде акцентовано увагу на тому, що захоплення суспільств та держав корупцією веде до війн, конфліктів та бідності, а розбудова доброчесності – до миру та сталого розвитку світу.
Також Україна в межах конференції проведе окремий захід "Ukraine Integrity Ecosystem: War and Post-War Recovery".
На ньому голова НАЗК представить міжнародним партнерам українські цифрові інструменти із запобігання корупції і розповість про їхню роль та можливості використання іншими країнами та самою ООН.
Захід покликаний показати світу та країнам-донорам спроможність України протистояти ворогу та гарантувати доброчесне використання наданої допомоги у військовій та інших сферах.
Крім того, Голова НАЗК проведе низку зустрічей з керівниками антикорупційних органів, представниками урядів та міжнародних організацій як задля поширення українського досвіду розбудови доброчесності та запобігання корупції, так і для запозичення досвіду інших країн.
Зокрема, українська сторона представить партнерам "Посібник керівника", який може бути застосований будь-якою організацією у світі для трансформації в ефективну та доброчесну.
Конференція держав-учасниць Конвенції ООН проти корупції — це головна подія для всіх представників антикорупційної сфери 193 країн-учасниць цієї організації. Вона проходить один раз на два роки.
Учасниками конференції є керівники антикорупційних відомств, міністри, провідні науковці, які досліджують антикорупційну тематику, представники міжнародних та громадських організацій зі всього світу.
Посібник керівника з розбудови доброчесної організації доступний українською та англійською мовами.
Довідка
НАЗК і канадська міжнародна правозахисна організація Transparency International Canada співпрацюватимуть у розбудові інституту викривання корупції. Transparency International Canada готова надати допомогу в аналізі законодавства щодо прав та гарантій викривачів.
Нагадаємо, на Порталі доброчесності (Антикорупційному порталі) Національне агентство з питань запобігання корупції запустило для використання новий модуль. Відтепер можна створювати програми доброчесності для власних організацій онлайн.
Раніше ми повідомляли, що НАЗК запустило Єдиний портал повідомлень викривачів, де можна писати про факти корупції.
Також повідомляли, що 4 березня уряд затвердив Державну антикорупційну програму, яка є ключовим інструментом реалізації Антикорупційної стратегії 2021-2025.
Окрім того, 19 вересня на засіданні Кабінет міністрів ухвалив три антикорупційні рішення.
Современные технологии активно внедряются в повседневную жизнь, обеспечивают комфорт и тепло в доме. Чтобы не… Читати більше
Унаслідок авіаудару російських військ по інтернату в Суджі, що в Курській області, загинули 4 людини.… Читати більше
Кількість жертв внаслідок ракетного удару рф по п'ятиповерхівці у Полтаві знову зросла. Наразі вже відомо… Читати більше
У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка, присвячена боротьбі з гендерно зумовленим насильством «Зламай… Читати більше
На Хмельниччині відновили Осташковецьку загальноосвітню школу, що зазнала пошкоджень внаслідок російського обстрілу в 2023 році.… Читати більше
Минулого року 598 громадян Білорусі та 125 громадян росії були визнані такими, що становлять загрозу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.