Про це інформує Рубрика.
Вже другий тиждень в Дубаї проходить найбільша світова конференція щодо захисту клімату. І саме в цей час, путін прилетів до Об'єднаних Арабських Еміратів та Саудівської Аравії, щоб обговорити нові угоди щодо торгівлі нафтою з цими країнами.
Дії путіна та росії загалом свідчать про те, що викопні палива для них є інструментом геополітичного впливу. росія наповнює майже половину свого бюджету прибутком від експорту нафти, газу та вугілля та використовує ці кошти для фінансування війни в Україні та інших збройних конфліктів у всьому світі.
Ще до початку конференції, росія заявила, що чинитиме супротив відмові від викопних палив у переговорному процесі в рамках СОР28 та вже двічі висловлювала свою позицію стосовно деполітизації захисту клімату.
Ще й надто, росія ставить під сумнів інший пріоритет, якій сприятиме сриманню зміни клімату — мету потроїти об'єм відновлюваної енергії до 2030 року, яку підтримують країні включно з Україною.
Українська делегація на COP28 та українські кліматичні активісти, зокрема Екодія та Українська кліматична мережа, рішуче засуджують візит військового злочинця путіна в Об'єднані Арабські Емірати.
Представники України вважають, що такі дії росії спрямовані на дискредитацію COP28, руйнування планів щодо відмови від викопних палив та гальмування прогресу у кліматичних переговорах на шляху до зеленого переходу. Саме тому Екодія вдруге подала російську федерацію на звання "Fossil of the day".
Нагадуємо, що раніше Екодія спільно з міжнародними експертами презентувала на COP28 дослідження впливу російської війни на зміну клімату.
Дослідження показує, що перші 18 місяців повномасштабної війни росії в Україні спричинили до 150 млн тон CO2e додаткових викидів парникових газів. Це більше, ніж річні викиди парникових газів Бельгії.
Загальні кліматичні збитки, які спричинила та має компенсувати росія, оцінюються у $9.6 млрд.
Також повідомлялось, що Україна вдруге в історії представила свій павільйон на 28-й конференції ООН зі зміни клімату (COP28). У павільйоні показано масштаб екологічних збитків від війни, у тому числі від підриву росіянами Каховської ГЕС. Серед світлин — і роботи фотокореспондента "Рубрики" Миколи Тимченка, який одразу тоді поїхав на Херсонщину документувати наслідки катастрофи.
Как выбрать VPS на Windows? Если ваша работа связана с продуктами Microsoft, такими как ASP.net,… Читати більше
Німецька компанія C. Bechstein Pianoforte AG передала близько 100 фортепіано W. Hoffman для українських мистецьких… Читати більше
Серьги должны подчеркивать безупречный вкус и уникальность делового образа. Но комбинировать украшения с лаконичным костюмом… Читати більше
Фахівці Всеукраїнської програми ментального здоров’я "Ти як?" пояснили, яку техніку застосувати, щоб допомогти сторонній людині… Читати більше
Американський президент Дональд Трамп вважає Кім Чен Ина "розумним хлопцем" та заявив, що планує відновити… Читати більше
У ніч на 24 січня російські загарбники вкотре атакували Україну ударними дронами. Через падіння уламків… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.