fbpx
Сьогодні
19:21 07 Гру 2023

Проєкт USAID підписав субконтракт з компанією Miyamoto International Ukraine для поліпшення транспортно-логістичної інфраструктури на кордонах України

English version here

21 листопада, DAI Global LLC, виконавець Проєкту USAID «Економічна підтримка України» (Проєкт USAID), підписав субконтракт із ліцензованою США американською інжиніринговою компанією Miyamoto International для поліпшення транспортно-логістичної інфраструктури та модернізації пунктів перетину кордону України

Компанія Miyamoto International Ukraine має команду з 128 фахівців у сфері інжинірингу, в офісі в Україні, де буде здійснювати проєктування та забезпечення якості будівельних робіт на пунктах перетину кордону (ППК) України. 

«Модернізація пунктів перетину кордону в Україні має велике значення в умовах сучасних викликів в логістиці експорту українського зерна. Компанія Miyamoto Ukraine має багаторічний досвід, необхідну експертизу та талановитих фахівців, тут в Україні, тому впевнений, що наша співпраця буде успішною і принесе значні результати для покращення економічного розвитку України та підтримки українського народу», говорить Тімоті Мадіган директор Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

У межах підписаного субконтракту компанія Miyamoto Ukraine виконає фізико-економічне та техніко-економічне обґрунтування, підготує попередню документацію для проєктування нових вантажних терміналів на ППК, а також надасть післяпроєктні послуги на дев'яти пріоритетних ППК, які будуть покращені у межах роботи Проєкту USAID. 

Проєкт USAID підписав субконтракт з компанією Miyamoto International Ukraine для поліпшення транспортно-логістичної інфраструктури на кордонах України

«Для  економічного розвитку  країни, особливо зараз, коли в країні йде війна, вкрай важлива можливість експорту, і як результат надходження валюти. Тому ми, команда Miyamoto Ukraine, усвідомлено приймаємо наявні виклики в логістиці експорту й зробимо все від нас залежне для якісної реалізаціі проєкту модернізації пунктів перетину кордону. 

У команді Miyamoto Ukraine працюють інженери найвищої кваліфікаціі, тож ми впевнені, що запропонуємо нові ефективні рішення й з гордістю реалізуємо цей важливий для України  проєкт», каже Павло Похальчук, генеральний директор Miyamoto International Ukraine про важливість оновлення ППК в Україні.

Miyamoto International має офіційні представництва у 27 країнах світу. Компанія має двадцятирічний досвід, який отримала по всьому світу, зокрема, у США, Японії, Мексиці, Афганістані та Індонезії, що стане в нагоді у модернізації транспортно-логістичної інфраструктури на кордонах України в межах співпраці з Проєктом USAID.

В Україні Miyamoto International Ukraine почала роботу у вересні 2022. 

З того часу спеціалісти Miyamoto International Ukraine встигли:

  • провести інспекцію й оцінити масштаби руйнувань більше 30 000 зруйнованих об'єктів
  • в спільних проєктах з міжнародними благодійними організаціями відбудувати більше 5000 об'єктів і продовжувати роботи в семи областях України (Київська, Дніпропетровська, Миколаївська, Сумська, Харківська, Херсонська, Чернігівська)
  • обстежити більше 100 закладів освіти, де розпочнуться, тривають або закінчені роботи по облаштуванню укриттів та відновленню будівель.

Також Miyamoto International Ukraine почали активну співпрацю із Державним агентством відновлення та розвитку інфраструктури України, обласними та військовими адміністраціями в різних регіонах країни.

Наразі інженери компанії  Miyamoto International Ukraine займаються відбудовою українських міст і селищ, які постраждали від жорстокої війни, розв'язаної Росією проти України.

Проєкт USAID підписав субконтракт з компанією Miyamoto International Ukraine для поліпшення транспортно-логістичної інфраструктури на кордонах України

Довідково: 

У 2023-2026 роках Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) виділяє 115 млн доларів США на підтримку Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України (ДАВРІУ), Укрзалізниці (УЗ) та Державної митної служби України з метою модернізації пунктів перетину кордону (ППК) України з Польщею, Угорщиною, Румунією, Молдовою та Словаччиною для збільшення обсягів торгівлі, експорту зерна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: