Про це інформує Рубрика.
У чому проблема?
Україна, як і більшість пострадянських країн, успадкувала хибну фінансову культуру. На жаль, шкільна освіта хоч і пропонує ознайомлення з основами економічної теорії, все ще має багато прогалин, у зв'язку з чим фінансова грамотність молодих українців часто лишається незадовільно.
Яке рішення?
Економічна олімпіада (ЕО) — це міжнародне змагання з економічного мислення між школярами старших класів, метою якого є зацікавити підлітків вивченням економіки і виміряти їхній рівень економічної грамотності. Вона була заснована Інститутом економічної освіти (INEV) у Чехії у 2016 році задля заповнення прогалини у викладанні економіки та фінансів у середній школі. Через рік після заснування ЕО розширилася на Словаччину. Нині ЕО охоплює вже понад 20 країн, серед яких Словаччина, Чехія, Угорщина, Польща, Грузія, Греція, Боснія та Герцеговина, Північна Македонія, Україна, Азербайджан, Вірменія, Казахстан, Киргизстан, Косово, Аргентина, США, Китай та Іспанія.
Конкурс призначений для учнів 10-11 класів (а за великим бажанням долучитися можуть також і учні 9 класів). Для цього не потрібно навчатися у спеціалізованій школі чи класі. Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна.
Для участі в конкурсі вчителі/викладачі повинні до 31 грудня включно зареєструвати свої навчальні заклади за посиланням.
Економічна олімпіада в Україні проводиться за сприяння Міністерства освіти і науки України та підтримки Національного Банку України, Київської школи економіки, Студії онлайн освіти EdEra і Української академії лідерства.
Як це працює?
Правила проведення
Міжнародної Економічної Олімпіади 2023-24
Учасники: учні 10-11 класів (за бажанням і 9 класів) загальноосвітніх навчальних закладів, професійно-технічних навчальних закладів, а також технікумів, училищ та коледжів з відповідним рівнем підготовки.
Для участі в конкурсі вчителі/викладачі повинні до 31 грудня включно зареєструвати свої навчальні заклади за посиланням https://forms.gle/hBfsvqnpW5UtZ6LQ6
Після реєстрації вчителі/викладачі стануть координаторами Економічної олімпіади (ЕО) у своєму навчальному закладі, отримають підтверджуючий диплом, а також доступ до додаткових кар'єрних можливостей та нагород. Для координаторів буде проведено онлайн-інструктаж з уточненням усіх деталей.
Один навчальний заклад може відправити на ЕО необмежену кількість учасників, для отримання диплому закладу-учасника олімпіади ця кількість повинна бути 10 і більше.
ЕО складається з чотирьох етапів:
ВАЖЛИВО: учасники здають тестування самостійно, можна користуватися лише калькуляторами за потреби.
Учасники отримають результати на електронну пошту. Усі, хто набере понад 10 і більше балів отримають сертифікат учасника олімпіади. Ті, хто набере прохідний бал для свого регіону та увійде до топ-5 свого навчального закладу, пройдуть до наступного етапу. Списки буде опубліковано на сайті Центру Бендукідзе.
За результатами регіонального етапу передбачено подарунки для найкращих учасників.
За результатами національного фіналу передбачено подарунки для найкращих учасників та їхніх вчителів.
Нагадаємо, відкритий марафон з української мови проведуть за допомогою штучного інтелекту.
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.