Про це повідомив заступник міністра оборони України генерал-лейтенанта Іван Гаврилюк, пише Рубрика, посилаючись на АрміяІnform.
У чому проблема?
В умовах сучасної війни, високої інтенсивності застосування ворожих БПЛА, авіації, ракетного озброєння роль роботи фахівців РЕБ важко переоцінити. Нашим воїнам на передових позиціях конче необхідний надійний захист від зграй російських безпілотників. Йдеться про сучасні розробки комплексів так званих окопних РЕБ.
Яке рішення?
Заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Іван Гаврилюк повідомив, що оборонне відомство спільно з Генеральним штабом Збройних Сил України завершило тестування тактичних засобів радіоперешкод баражуючим боєприпасам та FPV-дронам, розроблених вітчизняними підприємствами, які підтвердили свої тактико-технічні характеристики в умовах застосування, наближених до бойових.
Нині ці засоби рекомендовані до проведення кодифікації та реєстрації як штатно-табельних предметів постачання з метою подальшого постачання до Збройних Сил України. Водночас найближчим часом планується провести тестування низки тактичних засобів радіоелектронної боротьби з БПЛА та засобів виявлення БПЛА.
Як це працює?
Серед систем, які нещодавно були допущені до експлуатації Міністерством оборони України, — комплекс радіоелектронної боротьби, який використовується для боротьби з усіма типами ворожих БПЛА, здатен подавляти сигнали управління, передачі даних супутникової навігації GPS, ГЛОНАСС, Galileo і Beidou. А також створювати множину фальшивих сигналів. Комплекс має пасивну систему виявлення та пеленгації безпілотників.
Наразі ще два зразки вітчизняних систем «окопної РЕБ» проходять кодифікацію в оборонному відомстві. Йдеться про комплекс, який протидіятиме російським «Ланцетам» та комплекс, що захищатиме від ворожих FPV-дронів.
Російська армія ввечері п'ятниці, 3 грудня, знову почала обстрілювати територію України. Вибухи лунали у Чернігові.… Читати більше
Російські війська на Торецькому напрямку перевдягаються у цивільних та обходять позиції українських військових. Далі вони або чекають… Читати більше
Азіза Серьогіна – перша українка, яка почала керувати групами розмінування HALO Ukraine на Півдні. До… Читати більше
Кабінет Міністрів очікує, що впродовж року буде ухвалено законодавство про накопичувальну пенсійну систему, щоб запустити… Читати більше
Росіяни подали в проект "Хочу найти" запити про 50 тисяч зниклих безвісти солдатів. Ця цифра… Читати більше
Дзвін, виготовлений із гільз, використаних у війні в Україні, вперше пролунав у Національному соборі Вашингтона.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.