Про таке заявив заступник керівника Офісу президента Андрій Сибіга, передає Рубрика.
За його словами, аеропорт "Бориспіль" став першим об'єктом, який закрили через початок повномасштабної війни, але водночас він буде першим об'єктом, який відкриють, коли дозволить безпекова ситуація.
Керівник ОП Андрій Єрмак також висловив переконання, що невдовзі "Бориспіль" знову відправлятиме й прийматиме повітряні судна.
"Це повернення до елементів миру можливе тому, що Україна стала сильнішою. Тепер ми здатні забезпечити безпеку цього об'єкта", — пояснив Єрмак.
Перед цим, 15 листопада Єрмак заявляв, що в Україні розглядають можливість відкриття одного з цивільних аеропортів до завершення війни. Він зазначав, що українська влада й партнери уже працюють над цим, але не уточнював, про яке летовище йдеться.
Прогнози Євроконтролю
У Європейській організації з безпеки повітряної навігації опублікували квітневий прогноз щодо розвитку авіагалузі до 2029 року. Там вважають, що обмеження на польоти над Україною, росією, Білоруссю та Молдовою зберігатимуться ще майже сім років.
Семирічні прогнози повітряного руху по всіх країнах-членах організації та загалом по Європейському регіону Євроконтроль оновлює двічі на рік.
Водночас у державному підприємстві "Украерорух" заявили, що повітряний простір відкриють одразу після завершення воєнних дій та перемоги України. У підприємстві наголосили, що Україна повноцінно готується до відновлення польотів у своєму повітряному просторі одразу після закінчення бойових дій.
Також повідомлялось, що Ірландський лоукостер Ryanair заявив, що розглядає можливість відновлення невеликої кількості рейсів в Україну до кінця 2023 року за умови успішних переговорів щодо часткового відкриття повітряного простору.
Як писала Рубрика, 20 липня в Україну прибуло керівництво найбільшої авіакомпанії Європи Ryanair. Делегація проводить перемовини з керівництвом міжнародного аеропорту "Бориспіль" про відновлення польотів після закінчення війни.
Ситуація з пасажирськими літаками в рф
Як повідомляла Рубрика, воєнна розвідка отримала доступ до закритих документів "росавіації". За інформацією розвідки, цивільна авіація агресора на межі колапсу через санкції.
Також повідомлялось, що у рф додалося проблем у літаків російського виробництва "Суперджет". Пілоти повідомляють не лише про відмови у роботі двигунів, а й про відмови навігаційних баз даних.
Варто зазначити, що Сполучені Штати Америки ввели нові санкції проти постачальників військових технологій до росії. Зокрема, під обмеження потрапили понад 30 фізичних осіб та майже 200 юридичних осіб.
Наразі через західні санкції росія вже втратила 76 пасажирських літаків.
Президент України Володимир Зеленський на полях саміту Європейської політичної спільноти в Будапешті провів ряд зустрічей.… Читати більше
Чотири нові роботизовані розробки від учасників проєкту Brave1, які успішно пройшли кодифікацію за стандартами НАТО,… Читати більше
Україна отримає від Уряду Швеції пакет допомоги обсягом у 9,33 мільйона доларів для зміцнення сфери… Читати більше
Антарктика рідко дарує моменти спокою, проте інколи на станції "Академік Вернадський" наступає штиль, і тоді… Читати більше
Для українських військовослужбовців, які беруть участь в активних бойових діях, та їхніх родин готують сучасні… Читати більше
Міністр оборони Рустем Умєров і начальник Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Анатолій Баргилевич провели зустріч з… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.