Про це у Фейсбуці повідомляє Національний реабілітаційний центр "Незламні", інформує Рубрика.
У чому проблема?
Біль – це своєрідне відчуття, що виникає внаслідок сильних подразнень нервової системи. Больові подразнення сприймаються периферійними нервовими рецепторами і передаються по нервових провідниках до головного мозку.
Біль – неприємне відчуття, що негативно впливає на наше життя.
Біль може бути слабким і може доходити до агонії. Біль буває гострим та нетривалим, а може ставати хронічним.
Наразі в Україні дуже багато поранених захисників, які страждають від нестерпного, безперервного, всепоглинаючого цілодобового болю.
Проте українські медики зазначають, що в нашій країні лікування гострого та хронічного болю – ще недостатньо розвинений напрямок.
Яке рішення?
Британський спеціаліст Рокас Томошаускас завершив другу місію з лікування болю в Першому медоб'єднанні.
Як це працює?
"Друга місія провідного британського спеціаліста з лікування болю Рокаса Томошаускаса в Першому медоб'єднанні Львова – завершена", – йдеться в повідомленні.
У Національному реабілітаційному центрі зазначили, що з 20 до 25 листопада Рокас Томошаускас провів 50 консультацій.
22 пацієнтам виконали малоінвазивні лікувально-діагностичні блокади для зменшення інтенсивності болю.
"Спеціаліст з лікування болю Кембриджської університетської клініки Рокас Томошаускас консультував пацієнтів з гострим та хронічним болем в різних ділянках тіла, зокрема, спини, шиї, попереку, голови, внаслідок важких мінно-вибухових поранень, а ще – з фантомними та онкологічними болями", – додають у Центрі "Незламні".
Впродовж місії британського колеги українські лікарі вивчали застосування транфорамінальних та епідуральних блокад – ін'єкцій з ліками в місце больове місце, інторосуглобових блокад, фасеткових блокад, ін'єкцій тригерних точок допомоги пацієнтам як під рентген-контролем, так і медикаментозно.
"Через війну ми почали стикатися з важкими мінно-вибуховими травмами. Більшість пацієнтів на первинних етапах евакуації не отримують якісного знеболення та потрапляють до нас з некупованим болем, який заважає згодом проходити повноцінну фізичну реабілітацію. Зараз це дуже актуальне для нас питання", – наголосила Наталія Матолінець, керівниця анестезіологічної служби Першого медоб'єднання Львова.
Як повідомлялось раніше, у Національному реабілітаційному центрі "Незламні" українські та американські реконструктивні хірурги провели за добу три надскладні операції.
Нагадаємо, всесвітньо відомий французький кардіохірург приїхав в Україну для обміну досвідом.
Раніше ми розповідали, що проєкт, спрямований на підтримку центрів лікування військовослужбовців та цивільних осіб, які зазнали поранень унаслідок воєнних дій в Україні, розпочало міністерство охорони здоров'я Італійської Республіки.
У Київської області на базі однієї із медустанов Вишгорода запрацювало реабілітаційне відділення. Про це виконувач… Читати більше
Журналісти дістали підтвердження від Пентагону, що указ президента США Дональда Трампа про призупинення на 90… Читати більше
У Львові, в Центрі інтелектуального мистецтва "Меркурій", відкрили виставковий проєкт "Лисик", де презентують творчий доробок… Читати більше
На Харківщині, в Куп’янському районі, запровадили примусову евакуацію родин із дітьми з чотирьох населених пунктів… Читати більше
Greenpeace Україна та Європейська рада з виробництва сонячної енергії запрошує кластерні та надкластерні лікарні взяти… Читати більше
У Таїланді набув чинності закон про легалізацію одностатевих шлюбів. З цієї нагоди в країні організували… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.