У чому проблема?
Традиційно комунікація про насильство зводиться до погано загримованих жінок у синцях і найчастіше супроводжується чорними кольорами. Більшість жінок, які зазнають насильства, не асоціюють себе із цими образами. Адже здається, що насильство панує лише у тих сім'ях або парах, де сварки, скандали або навіть побиття відбуваються на постійній основі.
Проте навіть там, де присутні яскраві барви, позитивні емоції, на жаль, все одно може виникати насильство. Найчастіше воно не є очевидним і необхідний час, щоб усвідомити, що насправді відбувається у вашому житті.
Яке рішення?
Автори кампанії Rozmova – платформа перевірених психотерапевтів та Connection Agency – агенція повного циклу послуг для громадських організацій вирішили змінити підхід до комунікації про насильство.
Вони використали яскраві кольори, які привертають увагу та символізують те, що насильство відбувається навіть там, де, на перший погляд, все добре. У якості головних героїв обрали не людей, а фрукти, адже через ці образи у світі часто комунікують сексуальні стосунки.
Організатори наголошують, що прагнуть привернути увагу до проблеми насильства тих жінок, які сумніваються у тому, що відбувається та переконані, що «у мене все ж таки не все так погано».
Як це працює?
Кампанія складається з п'ятьох різних образів: яблука, яке символізує фізичне насильство, груші – психологічне, бананів – економічне, грейпфруту – сексуальне та дині – ілюструє те, чим може, на жаль, завершитися будь-яке насильство, якщо на нього вчасно не реагувати.
У Connection Agency розповідають:
«Цією кампанію хочемо перевернути комунікацію про насильство на 180 градусів. Завдяки яскравим кольорам та незвичним образам – фруктам, привернути увагу жінок до ситуацій насильства».
У Rozmova додають:
«Ми прагнемо допомогти жінкам, які зазнають насильства, вчасно усвідомити проблему та віднайти підтримку».
Для кампанії створили сайт, де у доступній формі пояснюються різні види насильства, а також розмістили рекламу на сітілайтах та у метрополітені Києва.
Аналітики Інституту вивчення війни зафіксували передислокацію російських військових підрозділів, зокрема з Курахівського напрямку, для посилення… Читати більше
Ситуація у Покровську залишається стабільною, ворога у місті немає. Водночас російські окупанти хочуть оточити місто,… Читати більше
У військово-історичний музей Кременчука передали унікальний експонат — крило російської ракети, підписане військовими та розписане… Читати більше
У Культурному центрі України в Парижі відкрили виставку «Лицарі світла», на якій представлено 11 робіт… Читати більше
Проходження базової загальновійськової підготовки є обов’язковим для всіх студентів вищих навчальних закладів. Студенти, які не… Читати більше
Практично всі аеропорти Фінляндії були змушені вдатися до альтернативних систем через GPS-перешкоди з боку росії.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.