Фото: Wikimedia Commons
Як інформує Рубрика, про це заявив міністр транспорту рф Віталій Савельєв, пише російський Комерсант.
Відомо, що санкції щодо російської авіагалузі було введено після початку вторгнення РФ в Україну.
"Нас несподівано застали зненацька рішеннями забрати літаки. Загалом ми втратили 76 пасажирських суден", — сказав Савельєв.
Крім того, у рамках санкцій США та Європейський Союз заборонили постачати до рф літаки та комплектуючі, а також зобов'язали лізингодавців повернути літаки, які вже здані в лізинг.
За даними Bloomberg, їх число становило до 40% російського флоту.
Через це іноземні судна російських авіакомпаній заарештували за кордоном.
Станом на 16 листопада, найбільша лізингова компанія РФ відмовилася від анонсованих влітку планів на 30% підвищити ставки на лізинг 37 літаків, що належали дочірній GTLK Europe.
Більшість цих лайнерів експлуатують авіакомпанії Аерофлот та Росія, а також S7, Аврора та Ямал.
Як повідомляла Рубрика, воєнна розвідка отримала доступ до закритих документів "росавіації". За інформацією розвідки, цивільна авіація агресора на межі колапсу через санкції.
Також повідомлялось, що у рф додалося проблем у літаків російського виробництва "Суперджет". Пілоти повідомляють не лише про відмови у роботі двигунів, а й про відмови навігаційних баз даних.
Варто зазначити, що Сполучені Штати Америки ввели нові санкції проти постачальників військових технологій до росії. Зокрема, під обмеження потрапили понад 30 фізичних осіб та майже 200 юридичних осіб.
Наразі росія у війні в Україні втратила 323 літаків та 324 гелікоптери.
У Румунії волонтер зібрав рекордну суму для України після заяв Трампа про припинення військової допомоги… Читати більше
Для Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) Сполучених Штатів Америки розпочала постачати… Читати більше
6 березня на спеціальному засіданні Європейської ради в Брюсселі ухвалили підсумкове комюніке з пунктом щодо… Читати більше
У південній частині Атлантичного океану поблизу субантарктичного острова Південна Джорджія, який належить Великій Британії, найбільший… Читати більше
У Саудівській Аравії наступного тижня відбудуться переговори між делегаціями України та Сполучених Штатів Америки щодо… Читати більше
Вашингтон без вагань піде на запровадження санкцій проти російської енергетики, якщо це допоможе досягнути припинення… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.