fbpx
Сьогодні
16:10 15 Лис 2023

Нагадує ЛГБТ: у росії почали доносити силовикам на веселку

Фото: muha04/Depositphotos

У Думі російської федерації попросили Роскомнадзор офіційно оголосити, що веселка не пов'язана із ЛГБТ.

Про це повідомляє інформаційна агенція країни-окупанта ТАСС, повідомляє Рубрика.

Віце-спікер Держдуми Владислав Даванков зазначив, що збільшилася кількість випадків, коли громадяни скаржаться до правоохоронних органів на пропаганду ЛГБТ через зображення веселки.

"Господарчі суб'єкти, громадські організації, організації культури бояться використовувати зображення веселки, оскільки веселковий прапор також використовується як символ ЛГБТ- спільноти", – зазначив віцеспікер Держдуми.

Даванков нагадав, що Роскомнадзор своїм наказом затвердив критерії оцінки інформації, які пропагують "нетрадиційні сексуальні стосунки".

Однак у них відсутні положення, які б однозначно вказували на можливість притягнення до адміністративної чи кримінальної відповідальності за використання зображення веселки як символу ЛГБТ.

Довідка

У РФ на законодавчому рівні заборонили "пропаганду ЛГБТ, педофілії та зміни статі".

Веселкові та райдужні прапори зустрічаються у різних культурах та використовується різними організаціями, рухами, регіонами та державами.

Зокрема, подібні прапори є символами руху за мир, корінних народів Америки. Веселковий прапор є прапором одного із штатів Бразилії та перуанського міста.

Найбільш відомий варіант райдужного прапора є прайд-прапор, символ ЛГБТ-руху.

Нагадаємо, 13 березня у Верховній раді України зареєстрували законопроект № 9103 "Про інститут реєстрованих партнерств". Мета цього документу – створення в Україні інституту реєстрованих партнерств, що буде доступний як для одностатевих, так і для різностатевих пар.

За законопроєктом цивільні партнери прирівнюються до близьких родичів. Вони мають майнові та спадкові права, соціальний захист, але не можуть усиновлювати дітей та брати над ними опіку.

26 квітня петиція на підтримку реєстрованих партнерств для одностатевих і різностатевих пар набрала необхідні 25 тисяч підписів на сайті президента. 26 травня з'явилась відповідь від президента Володимира Зеленського.

Наразі він отримав підтримку чотирьох комітетів Верховної Ради.

А вже 19 жовтня Міністерство оборони та Міністерство юстиції підтримали законопроєкт №9103, який має на меті дозволити громадянам України укладати реєстровані (цивільні) партнерства.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: