Відбудова України: у Канаді пройде конференція щодо відновлення нашої країни
21-22 листопада у канадському місті Торонто відбудеться бізнес-конференція, присвячена відбудові України.
Про це повідомляє Канадсько-українська торговельна палата, інформує Рубрика.
Нагадаємо, що захід організує Канадсько-українська торговельна палата спільно з Бізнес-радою Канади, посольством України в Канаді, Міністерством економічного розвитку й торгівлі України та посольством Канади в Україні.
"Під час бізнес-конференції "Відбудова України" будуть продемонстровані інвестиційні проєкти, спрямовані на відбудову й модернізацію України, в галузях сільського господарства, будівництва, інфраструктури, енергетики та охорони здоров'я", зазначили у повідомленні.
У заяві зауважили, що під час конференції також йтиме мова про:
- механізми підтримки канадським урядом інвестицій в Україну,
- історії успіху канадських підприємств, що працюють в Україні.
У другий день конференції учасники зможуть ознайомитися із:
- додатком "Дія",
- українськими компаніями та організаціями, які працюють у галузях інформаційних, фінансових та військових технологій.
Зазначимо, що у подібному заході торік участь узяла віцепрем'єр-міністр Канади Христя Фріланд.
Також ми повідомляли, що Уряд Канади виділить кошти для добудови другої черги Музею Голодомору. Виділені кошти міжнародної допомоги на добудову музею не можна буде витратити на військові потреби.
Як писала Рубрика, канадський уряд попросив Палату представників парламенту надати 500 мільйонів канадських доларів (близько 362 мільйони доларів США) військової допомоги для України.
Що відомо про допомогу Канади
Із січня 2022 року Канада виділила Україні понад 8,9 мільярда доларів на різнобічну підтримку, включно із 4,95 мільярдами доларів прямої фінансової підтримки та понад 1,8 мільярда доларів військової допомоги.
Нагадаємо, на початку жовтня Канада виділила Україні новий пакет оборонної допомоги для ведення бойових дій у холодний період року.
Зокрема, країна надавала танки Leopard 2, системи протиповітряної оборони, артилерію до бронетехніки та боєприпаси. Окрім того, 200 броньованих машин Senator, які раніше Канада обіцяла передати Україні, вже вироблені.
Українські військові вже отримали партію новітніх броньованих автомобілів.
Із моменту незаконної окупації Криму росією у 2014 році Канада запровадила санкції проти понад 2600 фізичних та юридичних осіб.
Також наприкінці жовтня представники Канади на зустрічі радників із національної безпеки та зовнішньої політики запропонували створити коаліцію країн, що сприятиме поверненню депортованих країною-агресоркою українських дітей.