Днями в Житомирській політехніці відбулось перше засідання нового складу Наглядової ради, до якої входять як представники державної влади, так і українського бізнесу. Участь у заході взяв Перший заступник голови Верховної ради України Олександр Корнієнко, голова наглядової ради Геннадій Буткевичем, а також народні депутати України.
Про це йдеться на СК1.
«Для нас сьогодні доволі знакова подія – відбулося засідання Наглядової ради, яку проводив голова Геннадій Буткевич. Сьогодні ми мали можливість від університету продемонструвати стратегію розвитку нашого закладу, говорили про створений науковий парк в університеті, про інноваційний хаб», — каже ректор ДУ «Житомирська політехніка» Віктор Євдокимов.
Одним із членів Наглядової ради, котрий представляє владу, є Олександр Корнієнко – Перший заступник Голови Верховної Ради України. Говорить, радо погодився на таку пропозицію від університету, адже вважає його одним із передових не лише в Житомирській області, адже заклад не стоїть на місці і вже заглядає у майбутнє.
«Житомирська політехніка не просто перший ВУЗ в області, не просто найпотужніший вуз, ще й інноваційний вуз, який відкрив інноваційний хаб, який зараз працює активно над тими розробками, які дуже необхідні Україні на полі битви, в цивільному житті, і, звичайно, такі речі інженерні – це той фундамент, та база, на якій буде будуватися наше відновлення, наше економічне зростання після такої очікуваної Перемоги», — говорить Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко.
Інноваційний хаб в Житомирській політехніці створений для розвитку інноваційних проєктів, комерціалізації наукових досліджень, втілення підприємницької ініціативи викладачів, студентів та аспірантів. Для цього наявне сучасне матеріальне-технічне забезпечення та комфортні наукові лабораторії.
«Мали можливість для членів Наглядової ради провести екскурсію, показали оновлені лабораторії, проговорили сучасні напрямки вдосконалення нашого університету, а саме в частині наукових досліджень. Дуже приємно, що Наглядова рада таку концепцію та стратегію схвалила», — сказав ректор ДУ «Житомирська політехніка» Віктор Євдокимов.
Житомирська політехніка приділяє велику увагу розвитку ІТ-сфери і досягнення у цьому напрямку вражають навіть досвідчених спеціалістів. Зокрема, представники бізнесу, котрі входять до Наглядової ради, вбачають рівень університету та відмічають підготовку кваліфікованих кадрів, котрі наразі є доволі затребуваними.
«В нас дуже багато бізнесу в Житомирській області і в Житомирі. Зараз студенти навчаються саме в напрямку тому, де ми вбачаємо необхідність у ресурсах, необхідність у спеціалістах, у грамотних інженерах. Те, що відбувається з навчанням, з розвитком університету, дійсно сприяє розвитку і самого бізнесу Житомирщини, і взагалі розвитку України», — каже член Наглядової ради, підприємець Іван Рантюк.
Після побаченого та почутого члени Наглядової Ради кажуть: Житомирська політехніка має неабияке майбутнє, а зі свого боку вони усіляко сприятимуть подальшому розвитку університету.
У ніч проти 22 грудня російські війська атакували Україну 103 ударними безпілотниками типу Shahed та інших… Читати більше
У Забайкальському краї російської області зіткнулися вантажні поїзди, внаслідок чого з рейок зійшли десятки вагонів… Читати більше
У Броварах Київської області надзвичайники ліквідували загоряння на даху 25-поверхового будинку, що сталося через падіння… Читати більше
Міжнародний валютний фонд (МВФ) підготував оновлений негативний сценарій розвитку подій для України, який враховує можливість… Читати більше
Минулої доби, 21 грудня, найактивніше ворог атакував Времівський напрямок: там Сили оборони відбили 47 штурмів. Також… Читати більше
У російській федерації у ніч на 22 грудня відбулася атака невідомих безпілотників на селище Стальний… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.