Днями в Житомирській політехніці відбулось перше засідання нового складу Наглядової ради, до якої входять як представники державної влади, так і українського бізнесу. Участь у заході взяв Перший заступник голови Верховної ради України Олександр Корнієнко, голова наглядової ради Геннадій Буткевичем, а також народні депутати України.
Про це йдеться на СК1.
«Для нас сьогодні доволі знакова подія – відбулося засідання Наглядової ради, яку проводив голова Геннадій Буткевич. Сьогодні ми мали можливість від університету продемонструвати стратегію розвитку нашого закладу, говорили про створений науковий парк в університеті, про інноваційний хаб», — каже ректор ДУ «Житомирська політехніка» Віктор Євдокимов.
Одним із членів Наглядової ради, котрий представляє владу, є Олександр Корнієнко – Перший заступник Голови Верховної Ради України. Говорить, радо погодився на таку пропозицію від університету, адже вважає його одним із передових не лише в Житомирській області, адже заклад не стоїть на місці і вже заглядає у майбутнє.
«Житомирська політехніка не просто перший ВУЗ в області, не просто найпотужніший вуз, ще й інноваційний вуз, який відкрив інноваційний хаб, який зараз працює активно над тими розробками, які дуже необхідні Україні на полі битви, в цивільному житті, і, звичайно, такі речі інженерні – це той фундамент, та база, на якій буде будуватися наше відновлення, наше економічне зростання після такої очікуваної Перемоги», — говорить Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко.
Інноваційний хаб в Житомирській політехніці створений для розвитку інноваційних проєктів, комерціалізації наукових досліджень, втілення підприємницької ініціативи викладачів, студентів та аспірантів. Для цього наявне сучасне матеріальне-технічне забезпечення та комфортні наукові лабораторії.
«Мали можливість для членів Наглядової ради провести екскурсію, показали оновлені лабораторії, проговорили сучасні напрямки вдосконалення нашого університету, а саме в частині наукових досліджень. Дуже приємно, що Наглядова рада таку концепцію та стратегію схвалила», — сказав ректор ДУ «Житомирська політехніка» Віктор Євдокимов.
Житомирська політехніка приділяє велику увагу розвитку ІТ-сфери і досягнення у цьому напрямку вражають навіть досвідчених спеціалістів. Зокрема, представники бізнесу, котрі входять до Наглядової ради, вбачають рівень університету та відмічають підготовку кваліфікованих кадрів, котрі наразі є доволі затребуваними.
«В нас дуже багато бізнесу в Житомирській області і в Житомирі. Зараз студенти навчаються саме в напрямку тому, де ми вбачаємо необхідність у ресурсах, необхідність у спеціалістах, у грамотних інженерах. Те, що відбувається з навчанням, з розвитком університету, дійсно сприяє розвитку і самого бізнесу Житомирщини, і взагалі розвитку України», — каже член Наглядової ради, підприємець Іван Рантюк.
Після побаченого та почутого члени Наглядової Ради кажуть: Житомирська політехніка має неабияке майбутнє, а зі свого боку вони усіляко сприятимуть подальшому розвитку університету.
Щонайменше три російські нафтопереробні заводи зупинили перероблення або скоротили обсяги виробництва через значні збитки на… Читати більше
Уряд запускає проєкт з навчання за державний кошт жінок професіям, в яких традиційно домінували чоловіки.… Читати більше
Китай уперше поставив росії зброю для війни проти України. У відповідь на це Європейський Союз… Читати більше
У Кривому Розі на виконання розпорядження голови Дніпропетровської обладміністрації демонтували пам'ятники російським поетам Олександру Пушкіну… Читати більше
До стрілянини у Бориспільському районі Київської області причетний працівник «Муніципальної варти» громади, який входив до… Читати більше
До 100-річчя Українського радіо Національний банк України презентував пам'ятну монету, а "Укрпошта" урочисто погасила марку "Нове сторіччя… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.