Про це повідомляє Укрінформ, передає Рубрика.
Buch Wien вже в 15-й раз запрошує відомих австрійських та міжнародних письменників як гостей.
"На вас чекають п'ять днів мовних феєрверків, літературних вражень та збагачення знань – подія настільки ж нефільтрована, красномовна, промовиста та космополітична, як саме місто Відень. Шість ярмаркових сцен та численні локації по всьому Відню стануть центром культури, нетворкінгу та натхнення", – зазначили організатори.
Заплановано, що під час виставки відбудуться понад 350 розмов, панельних дискусій та лекцій за участю 439 авторів та експертів з 25 країн.
При цьому близько 112 заходів передбачені для дітей та підлітків.
У межах Buch Wien пройдуть десятки заходів високого рівня, на яких будуть обговорені головні теми сьогодення:
Розпочалася виставка з "Довгої ночі книг".
Почесною гостею стала британська письменниця, стендап-комік та науковиця А.Л. Кеннеді, яка у своїй вступній промові говорила про мистецтво починати – з шотландським гумором, дотепною соціальною критикою та гострою риторикою.
Далі спілкуванням з гостями заходу продовжили вже колишні кореспонденти австрійського суспільного телерадіомовника ORF у росії Міріам Беллер та Пауль Крісаї на тему "Росія зсередини: Життя під час війни". Під час спілкування австрійські журналісти поділилися досвідом перебування в авторитарній державі, яка почала зовнішню агресію проти своєї країни-сусіда.
Темі війни рф проти України буде присвячено ряд заходів у межах Buch Wien.
Зокрема, у четвер, 9 листопада, пройде панельна дискусія "У пошуках України", під час якої будуть представлені дві нові книги: "Звільнений сфінкс – Ukrainica у Відні після Першої світової війни", видана у співпраці зі Львівським університетом під керівництвом професора Інституту славістики Віденського університету Алоїза Вольдана, та том "Галичина" антології "Повернення додому", виданий Австрійською бібліотекою у Дрогобичі та її директором Ярославом Лопушанським.
Обидві публікації стали можливими за підтримки Офісом співробітництва OeAD у Львові.
11 листопада відбудеться панельна дискусія "Криваві землі – чи вирішить війна в Україні долю Європи?" за участю української поетеси та перекладачки Ганни Гнедкової, австрійського політолога Антона Пелінки та колишнього посла Великої Британії в Україні та Австрії Лі Тернера.
У неділю, 12 листопада, на ярмарку пройде розмова з українською письменницею Наталією Чайковською та представлення авторкою німецькомовного перекладу своєї книги "Порцелянова лялька" (у німецькому перекладі – "Всі жінки, які це тут переживають" (All die Frauen, die das hier überleben").
Як повідомляла Рубрика, 75-й Франкфуртський книжковий ярмарок – Frankfurter Buchmesse – пройшов 18-22 жовтня під гаслом "Людство під час кризи", проти війни та насильства.
Також "Рубрика" та видавництво "Віхола" підготували добірку з українськими книжками, які змусять подивитися на світ по-новому. Щось було у вашій шкільній програмі, а щось лише вийшло друком. Та всі вони захоплять вас своєю глибиною, бунтарським духом, а подекуди навіть темрявою.
«Укрпошта» через російський наступ закрила останнє стаціонарне відділення у Куп’янську на Харківщині. Однак у місті діятимуть пересувні відділення.… Читати більше
Російські окупанти сьогодні, 1 листопада, завдали ракетного удару по місцю дислокації поліції у Харкові. Один… Читати більше
Сполучені Штати оголосили про видалення пакета військової допомоги для України вартістю 425 мільйонів доларів. Військо… Читати більше
Відомі культурні діячі, друзі та побратими зібралися, щоб віддати шану легендарному командиру. Про це пише… Читати більше
Стрічка британсько-ліванського журналіста Оза Кетерджі отримала нагороду в номінації «Найкращий документальний фільм» на Портлендському кінофестивалі.… Читати більше
Участь військ КНДР у війні проти України навряд чи принесе особливі зміни на фронті. Північнокорейські… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.