У чому проблема?
Для того, щоб допомогти українським жінкам знайти нових бізнес-партнерів, збільшити видимість їх бізнесів і ринкову присутність, допомогти знайти міжнародних партнерів, U&WE Hub ініціював створення каталогу жіночих бізнесів.
Ініціатива є безкоштовною і направлена на збільшення присутності жіночого підприємництва на міжнародних ринках.
"Ми переконані, що бізнес українських жінок-підприємиць заслуговує на міжнародне визнання та підтримку, саме тому зі свого боку в рамках спільноти U&WE Hub ми створюємо умови для розвитку та надаємо підтримку. Каталог жіночих бізнесів U&WE Hub — це чудова платформа для досягнення цих цілей", зауважує Марина Саприкіна, голова правління Центру "Розвиток КСВ" та ініціаторка проєкту U&WE Hub.
Яке рішення?
Включення до каталогу ставить на меті допомогти жінкам-підприємицям у розвитку їхніх бізнесів та в розбудові жіночого підприємництва в Україні. Презентація друкованого видання відбудеться при підтримці Агенції Нідерландів з розвитку бізнесу.
Переваги включення до каталогу:
Як це працює?
Для подачі заявки жінки-підприємиці повинні заповнити спеціальну форму, де розповісти про себе, свій бізнес та додати фотографії своєї продукції. Для включенння до каталогу підприємиці мають відповідати наступним критеріям:
Кінцевий термін подачі заявок – 15 листопада.
Не втрачайте можливість бути представлені міжнародній спільноті і вивести свій бізнес на новий рівень!
U&WE_hub (Ukrainian Women Entrepreneurs Hub) — спільнота з понад 1200 українських жінок-підприємиць, які створюють бізнес в Україні та за кордоном, вносячи соціальний внесок та сприяючи розвитку економіки України. Ініціатива реалізується Центром "Розвиток КСВ" в межах програми USAID "Мріємо та діємо".
Нагадаємо, що для українок, які заснували мікро- чи малий бізнес, або мріють розпочати власну справу в Україні запускають акселераційну програму "Відважна".
Окрім того, як писала Рубрика, місцевий бізнес — це те, що підтримує економіку громади, створює робочі місця, долучається до процесів відбудови. Але під час війни йому теж потрібна особлива підтримка.
"Рубрика" разом із "U-LEAD з Європою" дослідила, як громади можуть допомогти локальному бізнесу вистояти та розвиватися. Про те, як втілити таку підтримку та як це працює — далі в нашому матеріалі: "Підтримати місцевий бізнес під час війни: 10 способів для громад".
У суботу 22 лютого у столиці США Вашингтоні біля Меморіалу Лінкольна з нагоди третьої річниці… Читати більше
У Вашингтоні відбулася запланована зустріч президента Польщі Анджея Дуди з американським президентом Дональдом Трампом. Лідери,… Читати більше
Україна отримає від Естонії новий пакет військової допомоги, про який було оголошено 22 лютого. Він… Читати більше
Міністерство оборони США спростувало заяву президента Дональда Трампа про те, що Вашингтон виділив на допомогу… Читати більше
Для виготовлення вибухівки в Україні залучатимуть приватні компанії, яким надаватимуть фінансову підтримку у вигляді грантів. Про це… Читати більше
23 лютого в Німеччині голосують на дострокових виборах до Бундестагу, які визначать політичне майбутнє країни.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.