Від ідеї до власної справи: в Україні стартує безкоштовний онлайн-курс для майбутніх підприємців
Освітньо-культурна та волонтерська мережа Гончаренко центр запускає безкоштовний онлайн-курс для майбутніх підприємців. У межах програми студентів навчать, як перетворити ідею на бізнес-план, а згодом — і на повноцінну власну справу.
Про це пише Рубрика.
У чому проблема?
Під час повномасштабної війни кількість українців, які запускають власний бізнес, суттєво зменшилася. Окрім набільш поширених причин (відсутність коштів, економічна нестабільність чи велика конкуренція на ринку) це пов'язано й із невпевненістю в своїх планах та відсутність чіткої стратегії.
Під час війни український бізнес стає екосистемним, ощадливим та адаптивним: у чому рішення
Яке рішення?
Аби допомогти українцям та українкам із запуском власної справи, мережа освітньо-культурних та волонтерських просторів Гончаренко центр запустила безкоштовний онлайн-курс для майбутніх підприємців.
За словами директорки Гончаренко центру Онлайн Вікторії Захарової, курс триватиме протягом трьох місяців та розрахований на тих, хто мріє про запуск власної справи, але не знає, з чого почати.
Як це працює?
Менторка курсу — українська підприємиця, експертка з маркетингу та просування особистого бренду Галина Третяк, яка успішно запустила кілька власних бізнесів. Зокрема, маркетингову агенцію, фітнес-студію, СТО та інтернет-магазин.
"Я впевнена, що подібні курси має проводити людина, яка не лише володіє теорією, а й має досвід застосування цих знань на практиці.
Тому ми запросили менторку, яка зможе на реальних кейсах пояснити, як побудувати успішний бізнес від ідеї до запуску та першого прибутку. Без ілюзій, "успішного успіху" та перебільшень", — зазначає директорка Гончаренко центру Онлайн Вікторія Захарова.
Зустрічі з учасниками курсу проходитимуть щосуботи о 16:00 на платформі Google Meet. Кожна лекція буде присвячена окремій темі та відбуватиметься в форматі діалогу з учасниками навчання.
"Ми розпочнемо зі вступної лекції про мислення підприємця та упередження, які часто заважають потенційним підприємцям наважитись на запуск бізнесу. Це і страх перед фінансовими витратами і втратами, і нерозуміння, як правильно побудувати бізнес-план, і відсутність чіткої стратегії просування вже готового продукту. І наше завдання — зробити так, аби студенти позбулися цих страхів та нарешті зробити крок вперед", — додає Вікторія Захарова.
Аби долучитися до онлайн-курсу для молодих підприємців, необхідно заповнити коротку гугл-форму за цим посиланням. Участь у навчанні повністю безкоштовна та відкрита для всіх охочих.
Як відомо, місцевий бізнес — це те, що підтримує економіку громади, створює робочі місця, долучається до процесів відбудови. Але під час війни йому теж потрібна особлива підтримка.
"Рубрика" разом із "U-LEAD з Європою" дослідила, як громади можуть допомогти локальному бізнесу вистояти та розвиватися. Про те, як втілити таку підтримку та як це працює — далі докладніше в нашому матеріалі: "Підтримати місцевий бізнес під час війни: 10 способів для громад".
Окрім того, "Рубрика" писала про те, як змінювалася ситуація на книжковому ринку і якою вона є зараз? Які основні виклики постають перед видавцями та продавцями книг і який прогноз книжкового бізнесу в Україні? Що підтримує оптимізм учасників ринку? Читайте розлого у нашій статті: "Книжковий бізнес під час війни: українці хочуть читати своє, але росія може знову прийти на наш ринок".