Про це повідомляє CNN, пише Рубрика.
У чому проблема?
Соціальні мережі є одним із найсучасніших факторів соціалізації особистості.
При цьому люди використовують Інтернет та соціальні мережі по-різному:
Соціальні мережі є особливо популярними серед молоді, адже саме вона має найбільшу жагу до знань і пізнання чогось нового та цікавого.
Нарівні із позитивними сторонами, соціальні мережі мають і негативні наслідки, це:
Соціальні мережі, відсуваючи на другий план класичні інститути соціалізації – родину, школу, друзів – займають все більш домінуючу роль у процесі соціалізації особистості й здійснюють безпосередній вплив на її ціннісні орієнтації.
Також соціальні мережі впливають на ідеалізацію життя людини, яка часто призводить до негативних наслідків.
Яке рішення?
Платформа YouTube посилює захист підлітків шляхом обмеження повторних рекомендацій відео на теми, які можуть їм зашкодити.
Як це працює?
У YouTube заявили, що контент, який:
не буде повторно рекомендуватись користувачам-підліткам.
На думку фахівців, деякі відео можуть бути нешкідливими, якщо їх побачити один раз, але можуть стати проблемою, якщо їх переглядати повторно.
Спочатку обмеження набудуть чинності в США, а наступного року і в інших країнах.
Зміна системи рекомендацій YouTube для підлітків є частиною ширшого оновлення зусиль платформи з безпеки молоді, яке також включає в себе нагадування про необхідність "зробити перерву" в разі тривалого користування платформою, та інформацію про ресурси для допомоги в кризових ситуаціях.
YouTube також розгортає рекомендації для батьків і підлітків про те, як безпечно створювати контент в інтернеті.
У 2021 році американські законодавці засудили Instagram і YouTube за просування серед молодих користувачів акаунтів, що містять контент, який демонструє екстремальне схуднення і дієти.
Цього року YouTube уже вніс зміни до своєї політики щодо контенту про розлади харчової поведінки, додавши заборони на певні типи відео на цю тему та дозволивши перегляд інших відео лише повнолітніми користувачами.
Довідка
Регуляторний орган Великої Британії оштрафував соцмережу TikTok на майже 16 мільйонів доларів за неправомірне використання персональних даних дітей.
Нагадаємо, український розробник Тарас Сливка запустив сайт, де можна завантажити безплатне браузерне розширення stopRU, що допоможе оперативно виявляти російськомовний контент на платформі YouTube.
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.