Про акцію повідомили у фонді "ОнкоСтоп", інформує Рубрика.
У чому проблема?
За оперативною інформацією Національного канцер-реєстру, у 2022 році в Україні через злоякісні новоутворення грудей на обліку перебували 167 847 жінок. Ці дані не включають інформацію з АРК та Донеччини й Луганщини через неможливість отримати її під час війни.
Рак молочної залози — найпоширеніше онкологічне захворювання серед жінок. На жаль, кожній четвертій жінці рак грудей діагностують уже на III–IV стадії, коли ефективність лікування значно знижується, інформували в Центрі громадського здоров'я МОЗ України.
Проте європейський досвід показує, що виявлений на ранніх стадіях рак молочної залози (0-І-ІІ) у приблизно 90% жінок є виліковним.
Світовий досвід також свідчить, що виявлення пухлини в молочній залозі до її клінічних проявів дозволяє виконувати органозберігаючі і реконструктивно-пластичні операції при раку молочної залози і забезпечує 20-річну виживаність у 92%-98% пацієнтів.
Яке рішення?
Бдагодійний фонд "ОнкоСтоп" розпочав акцію з безкоштовної мамографії для жінок 40+. У Києві жінки від 40 років упродовж листопада можуть безоплатно пройти обстеження.
Як це працює?
Мамографія — єдиний метод, який виявляє рак молочної залози на надранній стадії.
Безоплатні обстеження для ранньої діагностики раку проводять у Київському міському центрі репродуктивної та перинатальної медицини на проспекті Івасюка, 16.
Акція діє з 1 до 30 листопада.
Для того, щоб потрапити на безплатне проходження рентгенографії молочної залози, необхідно:
Прийом здійснюється в кабінеті мамографію на 3-му поверсі.
Нагадаємо, ви можете прочитати в статті Рубрики "Життя існує і під час хімії, і після неї" три історії жінок, які отримали діагноз "рак молочної залози" і домоглися якісного лікування.
Також Рубрика писала, що колекцію білизни для жінок, які пережили операцію з видалення молочної залози, представила 15-річна Анна Лисенко.
Окрім того повідомлялось, що вчені з Інституту раку Лондонського університетського коледжу заявили, що розробили новий метод лікування шийки матки, який, ймовірно, на 35% зменшує ризик рецидиву та смертності пацієнток.
Раніше ми повідомляли, що дослідники зі Стенфорда розробили нову модель, яка може стати основою ліків, що змусять ракові клітини працювати проти себе.
Современные технологии активно внедряются в повседневную жизнь, обеспечивают комфорт и тепло в доме. Чтобы не… Читати більше
Унаслідок авіаудару російських військ по інтернату в Суджі, що в Курській області, загинули 4 людини.… Читати більше
Кількість жертв внаслідок ракетного удару рф по п'ятиповерхівці у Полтаві знову зросла. Наразі вже відомо… Читати більше
У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка, присвячена боротьбі з гендерно зумовленим насильством «Зламай… Читати більше
На Хмельниччині відновили Осташковецьку загальноосвітню школу, що зазнала пошкоджень внаслідок російського обстрілу в 2023 році.… Читати більше
Минулого року 598 громадян Білорусі та 125 громадян росії були визнані такими, що становлять загрозу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.