Фото: Kateryna Bokhynska
Про це пише Рубрика.
У чому проблема?
Протягом останніх десятиліть у Луцьку двічі розроблявся та затверджувався Генеральний план. Проте містобудівна документація Генплану є негнучкою і не здатна адаптуватися до змін, а життя у місті змінюється щодня.
Також Генплан не формує загальної візії розвитку. А ще при його розробці не розглядалась та не враховувалась думка місцевих мешканців і представників бізнесу як основних стейкхолдерів.
Єдина комплексна візія майбутнього міста потрібна для того, щоб воно розвивалося та реалізувало потреби мешканців у комфортному проживанні. Вона має враховувати потенціал кожного району міста та потреби людей, які тут проживають.
Яке рішення?
Урбаністичне дослідження Urban Vision Lutsk має на меті розробити майстер-план центральної частини Луцька — єдину стратегію, що допоможе владі, бізнесу і громаді працювати в спільному векторі розвитку.
Фото: Kateryna Bokhynska
Реалізація проєкту має декілька етапів. Під час першого етапу вже провели урбаністичне дослідження, проаналізувавши:
Фото: Kateryna Bokhynska
Також на цьому етапі лучан залучили до соціологічного опитування та зібрали інформацію про те, яким є їхнє дозвілля, культурне життя у місті, екологія, стан прибудинкових територій тощо.
На наступному етапі, після проведення серії вокшопів за участі лучан, урбаністи презентували Концепцію розвитку центральної частини Луцька та провели її публічне обговорення.
Наразі відбувається фінальний етап — розробка майстер-плану.
Як це працює?
Затверджений спільно із громадою майстер-план центральної частини міста опублікують на сайті Urban Vision Lutsk. Результати досліджень уже є в вільному доступі і ці дані мають практичну користь для багатьох категорій лучан.
Фото: Kateryna Bokhynska
На кшталт, власникам торговельних мереж є корисною інформація про щільність заселення, щоб розуміти, де варто відкривати новий магазин.
Фото: Kateryna Bokhynska
Фото: Kateryna Bokhynska
Майстер-план сформує загальну концепцію розвитку Луцька, після чого стане можливою реалізація запропонованих ідей у співпраці громади, бізнесу і місцевої влади.
Нагадаємо, що реконструкцію пошкоджених агресором шкіл хочуть провести так, щоб не просто відремонтувати вікна і стіни, а зробити простір будівель радянської побудови безбар'єрним та багатофункціональним. "Рубрика" дізнавалася, як саме втілюватимуть експериментальне рішення. Тому читайте докладніше у нашому матеріалі: "Школа, лікарня і в'язниця виглядають однаково: як і чому в Україні трансформують радянські школи".
У суботу 22 лютого у столиці США Вашингтоні біля Меморіалу Лінкольна з нагоди третьої річниці… Читати більше
У Вашингтоні відбулася запланована зустріч президента Польщі Анджея Дуди з американським президентом Дональдом Трампом. Лідери,… Читати більше
Україна отримає від Естонії новий пакет військової допомоги, про який було оголошено 22 лютого. Він… Читати більше
Міністерство оборони США спростувало заяву президента Дональда Трампа про те, що Вашингтон виділив на допомогу… Читати більше
Для виготовлення вибухівки в Україні залучатимуть приватні компанії, яким надаватимуть фінансову підтримку у вигляді грантів. Про це… Читати більше
23 лютого в Німеччині голосують на дострокових виборах до Бундестагу, які визначать політичне майбутнє країни.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.