Про це пише Рубрика.
У чому проблема?
Через те, що питання вибору майбутньої професії постає перед українською молоддю доволі рано, великий відсоток з них потім розчаровується в спеціальності та радикально змінює фах. За статистикою, на 2020 рік 40% випускників українських ЗВО працювати не за спеціальністю.
Яке рішення?
Сьогодні вища освіта має змінюватись разом з тенденціями ринку, випускати спеціалістів з навичками в міждисциплінарних питаннях, розвинутими софтскіллс та вмінням застосовувати отримані знання в нових нішах.
Прикладом може стати випускник хімічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка, який радикально змінив фах, але знайшов можливості для застосування отриманих під час навчання знань в новій ніші.
Як це працює?
30 жовтня у Великій хімічній аудиторії відбулось урочисте вручення диплому Книги рекордів України випускнику хімічного факультету Боклащуку Віталію Вікторовичу.
Віталій після закінчення хімічного факультету у 2013 році обрав діяльність у галузі образотворчого мистецтва, проте свій зв'язок з хімією не полишив.
Він розробив унікальні пігменти на основі рідкоземельних елементів, що здатні змінювати забарвлення залежно від освітлення – вони і стали підґрунтям для вручення згаданої вище відзнаки.
Окрім того, художні роботи Віталія прикрашають обкладинки провідних хімічних журналів, у яких опубліковані статті працівників Університету.
"Віталій Боклащук, випускник хімічного факультету нашого університету, який зрозумів, що його покликання – образотворче мистецтво. Його творчість у стилі сюрреалізму є самобутньою, оригінальною, і нікого не залишає байдужим.
А до високих технологій він причетний тому, що розробляє фарби на основі сполук лантаноїдів, які змінюють колір залежно від освітлення. Не дарма ж він хімік за освітою! На Дні народження ННІВТ він малював звичайними фарбами, однак його картина (під номером 1 нижче) – саме про лантаноїди", зазначили у виші.
""Ергопром" – логотип майбутнього заводу з виробництва пігментів та фарб на основі рідкісноземельних металів. Ербій, Гольмій, Празеодим і трансцендентний звук Ом.
Перший завод в Україні (і в світі), який читає молитви під час виробництва художніх фарб та пігментів", описав він сам свою роботу.
Нагадаємо, що рекордсменкою України з найбільшої кількості написаних щорічних радіодиктантів національної єдності стала 77-річна львів'янка Христина Гоянюк.
Окрім того, на подвір'ї військової пенсіонерки Тетяни Гази, що мешкає в Ужгороді, виросли чорнобривці заввишки аж 2 метри 14 см. Квіти стали для України новим рекордом у категорії "Жива природа".
Протягом минулого тижня 833 українці звернулися до центрів рекрутингу, з них 185 розпочали оформлення до… Читати більше
"Укрнафта" пробурила і запустила в роботу найглибшу за останні 8 років свердловину. Фактична глибина об'єкту… Читати більше
Міністр оборони України Рустем Умєров взяв участь у церемонії передачі Силам оборони України 230 пікапів… Читати більше
Президент Володимир Зеленський провів зустріч із міністеркою закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Анналеною Бербок, яка… Читати більше
У Харкові в укриттях двох міських лікарень, де нині тривають капітальні ремонти, буде розміщено операційні… Читати більше
Почему стоматолог рекомендует конкретный вид зубных протезов, если вариантов так много? Можно ли отыскать лучший… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.