Про це повідомили на фейсбук-сторінці відомства, інформує Рубрика.
У чому проблема?
Кібербезпека – це комплекс процесів, практичних порад і технологічних рішень, які допомагають захищати важливі системи й мережу від кібератак.
Оскільки об'єм даних збільшується й усе більше користувачів працюють і спілкуються звідусіль, кіберзлочинці розробляють складні методи, щоб отримувати доступ до ресурсів, викрадати дані, саботувати роботу компаній або вимагати гроші.
Щороку кількість атак збільшується, а зловмисники розробляють нові методи для уникнення виявлення.
Як повідомляє британська розвідка, для підтримки свого вторгнення в Україну країна-агресорка продовжує використовувати кібернетичні можливості, зокрема і хакерські атаки та шкідливе програмне забезпечення.
Ефективна програма з кібербезпеки включає фахівців, процеси й технологічні рішення, які разом зменшують ризик перерв у роботі компаній, фінансових втрат і підриву репутації внаслідок атак.
Яке рішення?
Нагадаємо, традиційно у жовтні в США, країнах ЄС та багатьох інших країнах по всьому світу відбувається Місяць кібербезпеки.
Цю ініціативу підтримує вже кілька років поспіль і Україна.
Головна мета кібермісяця – привернути увагу суспільства до різних аспектів кібербезпеки та кіберзахисту.
31 жовтня Держспецзв'язку запрошує на всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки "Я. Безпека. Кіберпростір".
Як це працює?
Участь можуть взяти учні, студенти та всі охочі з усієї країни.
Можна буде дізнатися:
Де і коли?
Початок уроку: 31 жовтня 2023 року, о 13:00.
Де: Youtube-канал Держспецзв'язку тут.
YouTube-канал громадської ініціативи Медіацентр Україна-Укрінформ тут.
Нагадаємо, у червні Сполучені Штати виділили Україні 37 мільйонів доларів на посилення стійкості до кібератак російських та інших хакерів.
Загалом з 2016 року Сполучені Штати надали 120 млн доларів на захист кіберпростору, з них 82 млн — за час повномасштабної війни. Це дозволяє вчасно виявляти кіберінциденти та загрози й реагувати на них, переконує Михайло Федоров.
У квітні Національна місія з кібербезпеки США відправила 43 своїх фахівців до України для боротьби з російськими кібератаками.
А у травні цього року Україна офіційно вступила до Центру НАТО з питань співробітництва в галузі кіберзахисту (CCDCOE). Біля штаб-квартири центру підняли український прапор.
російські військові атакували Київську область безпілотниками. Через нічну ворожу атаку пожежа та руйнування сталися у… Читати більше
У Київської області на базі однієї із медустанов Вишгорода запрацювало реабілітаційне відділення. Про це виконувач… Читати більше
Журналісти дістали підтвердження від Пентагону, що указ президента США Дональда Трампа про призупинення на 90… Читати більше
У Львові, в Центрі інтелектуального мистецтва "Меркурій", відкрили виставковий проєкт "Лисик", де презентують творчий доробок… Читати більше
На Харківщині, в Куп’янському районі, запровадили примусову евакуацію родин із дітьми з чотирьох населених пунктів… Читати більше
Greenpeace Україна та Європейська рада з виробництва сонячної енергії запрошує кластерні та надкластерні лікарні взяти… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.