Про це повідомили на фейсбук-сторінці відомства, інформує Рубрика.
У чому проблема?
Кібербезпека – це комплекс процесів, практичних порад і технологічних рішень, які допомагають захищати важливі системи й мережу від кібератак.
Оскільки об'єм даних збільшується й усе більше користувачів працюють і спілкуються звідусіль, кіберзлочинці розробляють складні методи, щоб отримувати доступ до ресурсів, викрадати дані, саботувати роботу компаній або вимагати гроші.
Щороку кількість атак збільшується, а зловмисники розробляють нові методи для уникнення виявлення.
Як повідомляє британська розвідка, для підтримки свого вторгнення в Україну країна-агресорка продовжує використовувати кібернетичні можливості, зокрема і хакерські атаки та шкідливе програмне забезпечення.
Ефективна програма з кібербезпеки включає фахівців, процеси й технологічні рішення, які разом зменшують ризик перерв у роботі компаній, фінансових втрат і підриву репутації внаслідок атак.
Яке рішення?
Нагадаємо, традиційно у жовтні в США, країнах ЄС та багатьох інших країнах по всьому світу відбувається Місяць кібербезпеки.
Цю ініціативу підтримує вже кілька років поспіль і Україна.
Головна мета кібермісяця – привернути увагу суспільства до різних аспектів кібербезпеки та кіберзахисту.
31 жовтня Держспецзв'язку запрошує на всеукраїнський онлайн-урок із кібербезпеки "Я. Безпека. Кіберпростір".
Як це працює?
Участь можуть взяти учні, студенти та всі охочі з усієї країни.
Можна буде дізнатися:
Де і коли?
Початок уроку: 31 жовтня 2023 року, о 13:00.
Де: Youtube-канал Держспецзв'язку тут.
YouTube-канал громадської ініціативи Медіацентр Україна-Укрінформ тут.
Нагадаємо, у червні Сполучені Штати виділили Україні 37 мільйонів доларів на посилення стійкості до кібератак російських та інших хакерів.
Загалом з 2016 року Сполучені Штати надали 120 млн доларів на захист кіберпростору, з них 82 млн — за час повномасштабної війни. Це дозволяє вчасно виявляти кіберінциденти та загрози й реагувати на них, переконує Михайло Федоров.
У квітні Національна місія з кібербезпеки США відправила 43 своїх фахівців до України для боротьби з російськими кібератаками.
А у травні цього року Україна офіційно вступила до Центру НАТО з питань співробітництва в галузі кіберзахисту (CCDCOE). Біля штаб-квартири центру підняли український прапор.
Дослідники влітку 2022 року у джунглях Перу провели експедицію та виявили 27 нових видів ссавців,… Читати більше
Минулого року зоозахисники врятували чотирьох сервалів із зони бойових дій у Кураховому, Донецька область, і… Читати більше
Україна отримала три гелікоптери в рамках допомоги від польського Урядового агентства стратегічних резервів (RARS), зокрема… Читати більше
Командир легіону "Вільна Грузія" Бадрі Кварацхелія загинув у боях проти російської армії на території Курської… Читати більше
В Україні запущено онлайн-платформу "Вільний степ", призначену для допомоги людям, які пережили полон, тортури та… Читати більше
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення включити магнітно-резонансні томографи (МРТ) до списку медичних виробів, які можуть… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.