Військові розробники вперше представили екосистему продуктів ситуаційної обізнаності DELTA на технічній конференції
На найбільшій технічній конференції в Україні React+TS fwdays'23 команда Центру інновацій та розвитку оборонних технологій Міністерства оборони представила екосистему продуктів ситуаційної обізнаності DELTA.
Про це повідомляє Міністерство оборони України.
Як розповіли у відомстві, вперше за всю історію заходу на одній сцені разом з цивільними професіоналами виступили військові розробники Єлизавета Бойко і Тарас Шевчук.
Сам вони створили екосистему продуктів ситуаційної обізнаності DELTA.
Команда вперше поділилася з учасниками конференції історіями успішних військових операцій, проведених за допомогою системи, серед яких:
- планування Херсонської наступальної операції,
- знищення крейсеру "Москва",
- ураження Кримського моста.
"Виступ на таких конференціях – це перетин межі, коли рівень якості та складності військових IT-розробок може позмагатися з успішними проєктами цивільного сектору", – зазначила Єлизавета Бойко, розробниця Центру інновацій.
Як відомо, конференція української IT-спільноти React+TS fwdays'23 присвячена технологіям веброзробки для різних галузей та сфер.
Cпівзасновник DroneUa, експерт з безпілотних технологій та робототехніки Валерій Яковенко прокоментував ймовірну зміну майбутнього формату воєн і зазначив, що армія 2030 року буде армією роботів.
Нагадаємо, що українські волонтери-інженери розробили для військових станцію керування FPV квадрокоптерами.
Окрім того, Мінцифри показало експериментальний дрон-розміновувач, вироблений в Україні.