Фото: Рустеи Умєров/ФБ
Про це Умєров повідомив у Фейсбуці, пише Рубрика.
"Обговорили обороноздатність України на північному напрямі та вдовж кордонів, готовність дати відсіч та протистояти атакам ворогів", – заявив міністр.
Він також заслухав питання протидії від російських "шахедів" на цьому напрямку.
"Разом робимо все необхідне, щоб ефективність нашого захисту тільки зростала", – зазначив Умєров.
Як повідомляла Рубрика, на північному кордоні України проводяться заходи з підвищення щільності мінно-вибухових загороджень.
Як наголосив командувач Сергій Наєв, безпосередньо на цій ділянці зараз відбуваються заходи з підвищення щільності наших мінно-вибухових загороджень.
Головна мета – зробити наш державний кордон непрохідним для ворожих сил і наші сапери цим займаються цілодобово.
Наєв також підкреслив, що кожне мінно-вибухове загородження, кожне мінне поле обов'язково має прикриватися загальновійськовим підрозділом. Це потрібно для того, щоб військовослужбовці вогнем своєї зброї та озброєння не дозволяли саперним підрозділам ворога здійснювати спроби розмінування мінних полів.
Відповідно, мінні поля убезпечують наші підрозділи від наступальних дій ворога. Так працює військова наука.
Зауважимо, що країна-агресорка продовжує відкриту збройну агресію проти України з територій Брянської, Курської та Бєлгородської областей. Для виконання своїх завдань росія розгорнула угруповання військ загальною чисельністю близько 19 тисяч осіб.
На основних напрямках імовірного наступу ворога на півночі України з червня 2022 року і дотепер встановлено понад 500 тисяч протитанкових мін – в 16 разів більше, ніж у червні минулого року.
Нагадаємо, що раніше Наєв говорив, що за час війни підготовка військових Збройних сил України зазнала кардинальних змін.
Після Порту, Ешпінью та Візеу у міській бібліотеці португальського міста Матузіньош відбулось урочисте відкриття "Української… Читати більше
Компанія Bolt запускає нову категорію поїздок “Women for Women”. Обираючи її в застосунку, жінки зможуть… Читати більше
Володар двох "Оскарів" американський актор Джин Гекмен та його дружина Бетсі Аракава знайдені мертвими у власному… Читати більше
Сенат Румунії в середу, 26 лютого, ухвалив законопроєкт про контроль за використанням повітряного простору. Документ… Читати більше
Глава Європейської ради Антоніу Кошта запросив лідерів країн ЄС 6 березня взяти участь у спеціальній… Читати більше
Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду України відмовив Ігорю Коломойському в справі щодо оскарження… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.