Фото: поліція Київщини
Про це пише Рубрика з посиланням на міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка.
Як писав "Укргідрометцентр", 28 жовтня в більшості областей пройдуть помірні дощі, а на півночі вночі місцями прогнозувалися значні дощі.
Вітер — південно-західний із переходом на північно-західний, 7-12 м/с із поривами 17-22 м/с. Уночі та вранці у західних областях місцями буде 25 м/с, а в Карпатах — 28-30 м/с.
По всій країні оголосили "штормове попередження".
Що відомо про ситуацію в Києві
У Подільському та Шевченківському районах Києва відомо про двох загиблих внаслідок падіння дерев.
Фото: Ігор Клименко / МВС
За словами міського голови Києва Віталія Кличка, серед загиблих двоє чоловіків 65 й 35 років. Також відомо про сімох людей, які отримали травми й перелом. Пʼятьох медики госпіталізували в лікарні столиці.
Фото: Ігор Клименко / МВС
Загалом зафіксовано факти падіння чи пошкодження понад 250 дерев.
"А в Оболонському районі поривом вітру відірвало частину металевої конструкції зупинки громадського транспорту та травмувало жінку", – пише Клименко.
Фото: Ігор Клименко / МВС
Як розповідає КМДА, в Києві також пошкоджені:
Фото: поліція Київщини
"Зафіксовано 8 випадків падіння дерев на проїжджу частину. Одне дерево впало на трамвайні колії. Також зафіксоване падіння банера", – пише пресслужба КМДА.
Фото: поліція Київщини
Яких правил важливо дотримуватись:
Куди звертатись у разі падіння дерева чи гілок:
У разі травмування телефонуйте за номером 103.
Що відомо про проблема зі світлом в Україні
Нагадаємо, що через негоду в низці населених пунктів Рівненської та Львівської областей жителі опинилися без електропостачання.
У Міненерго розповіли, що без світла окрім Хмельницької залишається частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Сумській, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.
Ураганний вітер з дощем залишив без електроенергії 306 тисяч споживачів у 1045 населених пунктах, найбільше відключень у Хмельницькій області. Там наразі знеструмлено 400 населених пунктів.
У поліції застерігають громадян: через небезпечні метеорологічні явища в регіоні оголошено II рівень небезпеки. Слід бути обережними на дорогах, а за можливості залишатися вдома.
Бета-тестування послуги «Дозвіл на зброю» у «Дії» добігає кінця; найближчим часом послуга запрацює для всіх… Читати більше
США припинили передавати Україні ключові розвідувальні дані, необхідні для роботи українських HIMARS. За інформацією ЗМІ,… Читати більше
27 лютого в рамках реалізації проєкту “Право на сім'ю: усунення системних прогалин” за підтримки Міжнародної… Читати більше
Міноборони посилило перевірку добових польових наборів продуктів для Збройних сил України. Для того, щоб захисники… Читати більше
4 березня Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами… Читати більше
Японське агентство з міжнародного співробітництва (JICA) розгляне можливість фінансування тих програм у сфері енергетики та… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.