Про це пише Рубрика.
У чому проблема?
"У парламент можна потрапити лише через зв'язки", — це лише один із десятків стереотипів, з якими зустрічаються українські студенти. Майбутніх політологів, дипломатів та держслужбовців ще у вишах переконують, що працювати за фахом не вийде. Це пов'язано зі слабкою практичною базою в університетах та відсутністю чіткої програми стажування для молоді.
Як це вирішити?
Аби зруйнувати стереотипи про нібито недосяжність політичної чи дипломатичної кар'єри для звичайних студентів, мережа освітньо-культурних просторів Гончаренко центр та Фонд Конрада Аденауера (KAS Ukraine) запустили політичну щколу для молоді.
За словами організаторів, учасники "LEAD:UA" зможуть дізнатися про реалії роботи у Верховній Раді України, секрети старту успішної дипломатичної кар'єри, особливості пошуку вакансій на державну службу, побудову іміджу сучасного політика та ключові правила комунікації.
Як це працює?
Серед спікерів та лекторів LEAD:UA — народні депутати України, дипломати, політичні консультанти та провідні експерти, які поділяться зі студентами реальними кейсами та тонкощами роботи на державній службі.
"Студенти — це завжди неймовірний драйв, купа запитань і ще більше крутих ідей. Але ці ідеї потребують підтримки та допомоги. Конкретних порад, практичних кейсів та можливості поспілкуватися на рівних із тими, хто вже побудував кар'єру політика чи дипломата. Саме для цього ми запускаємо школу LEAD:UA: аби навчити того, про що ніколи не розкажуть у вишах", — зазначають організатори проєкту.
До участі запрошують молодь, яка навчається на міжнародних відносинах, політології, правознавстві, публічному адмініструванні та інших гуманітарних спеціальностях. Ключовий критерій — бажання працювати в політиці чи дипломатії та стажуватися в провідних міжнародних установах.
Політична школа для молоді "LEAD:UA" відбудеться в Києві 22-24 листопада за адресою вул. Жилянська, 68 (Гончаренко центр Київ). Аби подати заявку, необхідно заповнити гугл-форму за цим посиланням, прикріпивши своє резюме. Дедлайн подачі — 8 листопада.
Після цього організатори визначать 25 найкращих заявок. Участь у проєкті безкоштовна, витрати на квитки та проживання компенсує Фонд Конрада Аденауера (KAS Ukraine).
Нагадаємо, що 23 жовтня 2023 року Директор Місії USAID в Україні Джеймс Хоуп та директорка організації IREX в Україні Мехрі Дракман зустрілися з Оксеном Лісовим, міністром освіти та науки України, та представниками українських організацій.
Під час зустрічі Міністерство освіти та науки України поділилося стратегією та баченням реформування освіти, а представники USAID анонсували старт нового напрямку з відновлення доступу до освіти в межах програми "Мріємо та діємо".
Окрім того, у Pochayna Event Hall відбувся просвітній форум Освіта Дивосвіту, що зібрав на своєму майданчику сучасних українських мислителів і діячів. Окремий розділ було присвячено пам'яті видатного українця Ігоря Козловського, що підтримував ідею Форуму і брав активну участь у його створенні.
У Близнюківській громаді Харківської області розпочали будівництво нового підземного укриття на базі центральної районної лікарні.… Читати більше
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.