Про це інформує Рубрика.
У чому проблема?
Спрогнозувати тривале життя будь-якої театральної вистави досить складно і майже неможливо. Національні академічні театри пишаються рекордними цифрами-показниками вистав у своїх театральних репертуарах. Але до тисячної вистави "доживає" небагато постановок.
Яке рішення?
Успіху театральній виставі сприяє багато різних чинників:
Як це працює?
Київський академічний театр "Колесо" грає виставу "У Києві, на Подолі.., або "Гдє ві сохнітє бєльйо?"" в формі кафе-театру, а також і на основній сцені.
Ім'я драматурга Миколи Янчука довгий час залишалося невідомим театральним глядачам, – прогалину заповнили саме в театрі "Колесо".
Глядачів чекає пряний єврейський гумор, майже анекдот про дві родини, які намагаються одружити своїх дітей, українська історія "Ромео і Джульєтти".
Дія вистави відбувається на подвір'ї, в якому сусідствують люди різних національностей. Тут уживаються українці, євреї, татари і ще з десяток національностей, яким завжди було комфортно в затишних київських дворах.
Автор і режисер-постановник вистави заслужений діяч мистецтв України Володимир Петранюк місцем дії для вистави обирає повоєнний Поділ з притаманними йому персонажами, колоритними образами-замальовками.
Основна ідея і режисерській задум – показати, що кохання не має кордонів. Стосунки Рахілі, єврейки за національністю, та українського "козака" Богдана завершуються хепі-ендом. "Відкритість" формату, "провокації" Гопа-з-точилом (актор Андрій Мороз) створюють під час вистави нестандартні ситуації. Глядачі залюбки підказують рецепти, безпосередньо реагують на анекдоти та вступають в діалог з персонажами.
Хіт-вистава "У Києві, на Подолі.., або "Гдє ві сохнітє бєльйо?"" протягом 18 театральних сезонів користується успіхом серед глядачів.
Починаючи з 4 листопада 2005 року колектив театру "Колесо" з виставою побував на гастролях, брав участь у міжнародних проєктах і фестивалях у Франції, в Литві, в Мукачево, Ужгороді, Дніпрі, Білій Церкві, Луцьку, Києві тощо.
Нагадаємо, агенція аудіоопису "Slovom" уже сьогодні втілює рішення, що допомагає театральним виставам бути доступнішими для людей з інвалідністю. Як воно працює та чому має поширитися на всю культурну сферу, читайте у матеріалі "Рубрики".
Також Рубрика писала про те, як форум-театр допомагає переселенкам у Полтаві знову почати жити. Театр, де замість акторів і сценаріїв — звичайні жінки та їхні історії, працює зараз у Полтаві.
Нещодавно на виставці Defense Tech Innovations Forum 2025 представили сотні технологічних розробок для фронту –… Читати більше
23 лютого керівник Офісу президента Андрій Єрмак та міністерка економіки Юлія Свириденко матимуть новий раунд… Читати більше
Напередодні на площі Свободи в естонській столиці Таллінні відбувся мітинг з нагоди третьої річниці повномасштабного… Читати більше
Верховний головнокомандувач Володимир Зеленський на Ставці визначив склад армійських корпусів та призначив командирів: зміни мають… Читати більше
Українці категорично проти переговорів Сполучених Штатів Америки та російської федерації щодо закінчення війни без участі Києва. Також… Читати більше
Телевізійний дайджест, присвячений ініціативам з відновлення та реконструкції в Україні, створює EU NEIGHBOURS East у… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.