Про це інформує Рубрика.
У чому проблема?
Спрогнозувати тривале життя будь-якої театральної вистави досить складно і майже неможливо. Національні академічні театри пишаються рекордними цифрами-показниками вистав у своїх театральних репертуарах. Але до тисячної вистави "доживає" небагато постановок.
Яке рішення?
Успіху театральній виставі сприяє багато різних чинників:
Як це працює?
Київський академічний театр "Колесо" грає виставу "У Києві, на Подолі.., або "Гдє ві сохнітє бєльйо?"" в формі кафе-театру, а також і на основній сцені.
Ім'я драматурга Миколи Янчука довгий час залишалося невідомим театральним глядачам, – прогалину заповнили саме в театрі "Колесо".
Глядачів чекає пряний єврейський гумор, майже анекдот про дві родини, які намагаються одружити своїх дітей, українська історія "Ромео і Джульєтти".
Дія вистави відбувається на подвір'ї, в якому сусідствують люди різних національностей. Тут уживаються українці, євреї, татари і ще з десяток національностей, яким завжди було комфортно в затишних київських дворах.
Автор і режисер-постановник вистави заслужений діяч мистецтв України Володимир Петранюк місцем дії для вистави обирає повоєнний Поділ з притаманними йому персонажами, колоритними образами-замальовками.
Основна ідея і режисерській задум – показати, що кохання не має кордонів. Стосунки Рахілі, єврейки за національністю, та українського "козака" Богдана завершуються хепі-ендом. "Відкритість" формату, "провокації" Гопа-з-точилом (актор Андрій Мороз) створюють під час вистави нестандартні ситуації. Глядачі залюбки підказують рецепти, безпосередньо реагують на анекдоти та вступають в діалог з персонажами.
Хіт-вистава "У Києві, на Подолі.., або "Гдє ві сохнітє бєльйо?"" протягом 18 театральних сезонів користується успіхом серед глядачів.
Починаючи з 4 листопада 2005 року колектив театру "Колесо" з виставою побував на гастролях, брав участь у міжнародних проєктах і фестивалях у Франції, в Литві, в Мукачево, Ужгороді, Дніпрі, Білій Церкві, Луцьку, Києві тощо.
Нагадаємо, агенція аудіоопису "Slovom" уже сьогодні втілює рішення, що допомагає театральним виставам бути доступнішими для людей з інвалідністю. Як воно працює та чому має поширитися на всю культурну сферу, читайте у матеріалі "Рубрики".
Також Рубрика писала про те, як форум-театр допомагає переселенкам у Полтаві знову почати жити. Театр, де замість акторів і сценаріїв — звичайні жінки та їхні історії, працює зараз у Полтаві.
Стати першою жінкою-машиністкою електропоїзда у Київському метро готується Катерина Єсипчук: вона завершує навчання. Про це йдеться в… Читати більше
У Сумській області українські прикордонники взяли в полон російського військового за допомогою безпілотника. Про це… Читати більше
24 січня в Миколаєві відкриють Українсько-данський молодіжний дім. Новий простір для молоді відкриється подією Åbne… Читати більше
У сучасному світі, сповненому стресу, інформаційного перевантаження та високого темпу життя, питання психологічного благополуччя стає… Читати більше
Після публічного самовільного залишення служби військовослужбовець Сергій Гнезділов повертається на службу Про це у коментарі… Читати більше
У Донецькій області поблизу Часового Яру для того, щоб не забирати тіла та приховати такі… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.