Про це інформує Рубрика з посиланням на Мілітарний.
У чому проблема?
Українські та російські сили масово застосовують FPV-дрони у бойових діях, що кардинально змінило картину сучасної війни.
Адже, вдале застосування одного або декількох дешевих дронів може знищити техніку вартістю мільйони доларів. Про це свідчать безліч відео бойового застосування таких безпілотників на фронті.
Однак ці дрони є одноразовими, і враховуючи кількість ворожої техніки та сили, їх нашим захисникам потрібно мати тисячі.
FPV-дрон є ефективною зброєю. І чим більше в українських військових буде таких дронів, тим більше буде розібраних бліндажів ворога, ураженої техніки й знищеної живої сили.
Яке рішення?
Українські волонтери-інженери розробили для військових станцію керування FPV квадрокоптерами.
Як це працює?
Нещодавно одну з таких станцій виготовили для бійців 54-ї окремої механізованої бригади.
"Крок до диверсифікації і незалежності від зовнішнього постачання", – розповів український військовий Ілля Кротенко.
Створенням цих станцій займається колектив інженерів з проєкту "Дронарня".
Раніше військовий розповів, що збирає 25 тисяч гривень на комплектуючі для наземної станції керування FPV дронами для 54 ОМБр.
За ці кошти оплатили спеціальні антени, щоглу, монітор, відео- та радіоприймачі.
Наземна станція призначена для посилення зв'язку з дроном та забезпечення безпеки оператора БПЛА, під час пілотування.
Заявлені характеристики:
"Базова вартість виготовлення наземної станції RTF становить 2300 доларів. Містить все необхідне для роботи", – розповідається на сайті проєкту "Дронарня".
Проєкт "Дронарня" працює як RnD центр з початку активної фази війни рф проти України та зосереджується на розробці і впровадженні нових технологій у сфері безпілотних авіаційних систем.
Лабораторія протягом року займається розробкою, збіркою, ремонтом, сервісом БПЛА, FPV-дронів та серійно виготовляємо ударні БПЛА тактичного рівня.
"За рік роботи лабораторії ми виготовили більш ніж 1500 виробів різного призначення, провели навчання 30+ груп військових з пілотування БПЛА та постійно працюємо над новими технічними рішеннями", – розповіли волонтери.
Як повідомлялось, Фонд волонтера Сергія Притули спільно з компанією Uklon збирає гроші на дві тисячі FPV-дронів для Збройних сил України.
Нагадаємо, 2 серпня на той момент ще діючий міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що Міністерство оборони віддає в експлуатацію для Сил оборони України вже десяту модель FPV-дрона.
Резніков додав, що за 15 місяців Міноборони прийняло до експлуатації понад 30 моделей різних типів дронів, а саме:
Також Рубрика писала, що Міністерство оборони України вперше затвердило для українських військових одразу кілька нових зразків БПЛА за спрощеною процедурою.
У Близнюківській громаді Харківської області розпочали будівництво нового підземного укриття на базі центральної районної лікарні.… Читати більше
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.