Про це пише Bloomberg.
Як повідомляють у виданні, Улці Роу мають виплатити $1,1 мільйона компенсації через гендерну дискримінацію.
У Bloomberg розповідають, що жінка вперше з 2018 року подала позов про дискримінацію в оплаті праці проти Google. Вона заявила, що компанія платила більше чоловікам, попри їхній менший досвід.
У Google стверджували, що Роу мала ті самі можливості, що й її колеги-чоловіки.
Вона прийшла на роботу з 23-річним досвідом роботи у сфері фінансових послуг і технологій, але її взяли на роботу восьмого рівня. Зарплата жінки складала близько 750 тисяч доларів на рік.
Але зі слів Роу, чоловіки, які прийшли в компанію одночасно з нею, і нібито мали менший досвід, були найняті на дев'ятий рівень із зарплатою понад 1 мільйон доларів на рік.
Журі з восьми присяжних постановило, що компанія Google винна Роу:
Що відомо про гендерну рівність в Україні
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, український Уряд схвалив Національну стратегію подолання гендерного розриву в оплаті праці на період до 2030 року та затвердив операційний план заходів із її реалізації на 2023–2025 роки.
Як відомо, в Україні гендерний розрив в оплаті праці становить 18,6%. Цей показник є нижчим за світовий, але більшим, ніж у багатьох країнах ЄС.
За словами Лубінця, вдосконалення трудового законодавства, подолання стереотипів роботодавців, підвищення рівня мотивації жінок – це головні засади того, щоб тенденція до скорочення гендерного розриву в оплаті праці в Україні стала стійкою та незворотною.
Окрім того, як писала Рубрика, спеціальності STEM — майбутнє післявоєнної України. Саме вони будуть ключовими у відбудові й потребуватимуть кадрів. Заохотити дівчат і жінок до вивчання точних наук та здолати гендерні стереотипи в Україні щодо цього — наше завдання вже сьогодні.
"Рубрика" розповідає про ініціативу, яка допомагає в цьому. Читайте докладніше у нашому матеріалі: "Дівчата STEM: як українська ініціатива долає гендерні стереотипи у технічних спеціальностях".
Також Рубрика повідомляла, що у 2022 році в Україні запровадили закон, який протидіє мобінгу на роботі. Однак деякі працівники щоденно продовжують працювати під тиском негативу та цькування з боку колективу, не сприймаючи це як неправильне та незаконне ставлення до себе.
Що таке мобінг, як саме він впливає на психологічне здоров'я, і як робітник захищений з юридичного боку, розбиралася "Рубрика". Читайте розлого у нашій статті: "Погані стосунки з босом — це важко": як розпізнати мобінг на роботі та протистояти йому".
Щонайменше три російські нафтопереробні заводи зупинили перероблення або скоротили обсяги виробництва через значні збитки на… Читати більше
Уряд запускає проєкт з навчання за державний кошт жінок професіям, в яких традиційно домінували чоловіки.… Читати більше
Китай уперше поставив росії зброю для війни проти України. У відповідь на це Європейський Союз… Читати більше
У Кривому Розі на виконання розпорядження голови Дніпропетровської обладміністрації демонтували пам'ятники російським поетам Олександру Пушкіну… Читати більше
До стрілянини у Бориспільському районі Київської області причетний працівник «Муніципальної варти» громади, який входив до… Читати більше
До 100-річчя Українського радіо Національний банк України презентував пам'ятну монету, а "Укрпошта" урочисто погасила марку "Нове сторіччя… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.