Про це пише Рубрика, посилаючись на ООН Україна.
У чому проблема?
За оцінками МОМ на 2022 рік, від повномасштабної війни постраждали понад 32 мільйони людей, або 85% усього населення України.
"Зіткнувшись із прямим чи опосередкованим впливом бойових дій, переміщення та ослабленої економіки, населення України стало більш уразливим до торгівлі людьми та інших форм експлуатації", сказав заступник Голови Представництва МОМ в Україні Марко Кіментон.
Він підкреслив, що кожен другий українець готовий прийняти хоча б одну ризиковану пропозицію, яка може призвести до торгівлі людьми чи експлуатації.
Із початку поточного року МОМ в Україні підтримала 296 постраждалих від торгівлі людьми, загалом же з 2000 року допомогу отримали близько 20 000 постраждалих.
Яке рішення?
Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні розпочинає нову інформаційну кампанію "Придивись".
Кампанія має потужну підтримку з боку партнерів:
Її розпочато у співпраці з Міністерством соціальної політики України. Також провідну роль у впровадженні відіграє Всеукраїнська коаліція громадських організацій з протидії торгівлі людьми.
Як це працює?
Мета проєкту – протидіяти торгівлі людьми, допомагаючи людям зрозуміти ризики, які можуть нести на перший погляд привабливі пропозиції роботи.
Кампанія "Придивись" розширює рамки інформування людей про проблему торгівлі людьми.
Вона закликає людей в Україні бути обережними, коли вони стикаються з привабливими пропозиціями роботи чи житла, які можуть призвести до експлуатації.
А також наводить приклади поширених схем, які використовують вербувальники, щоб заманити людей у різні види експлуатації.
"Сучаснерабство досі існує й приносить шалені прибутки експлуататорам", — сказала Ірина Постоловська, заступниця Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції.
Вона закликала українців бути обережними, коли їм пропонують роботу.
"Перевіряйте всю інформацію, не віддавайте ваші документи, повідомляйте своїх близьких про ваше місце перебування, придумайте кодове слово, яке допоможе повідомити, що ви у біді, та вивчайте мову країни, в якій перебуваєте", наголосила чиновниця.
Експозицію "Придивись" можна буде побачити на вокзалах, у торгових центрах, на площах міст та в інших публічних місяцх у 21 регіоні України. А також протягом наступних тижнів будуть поширені інші матеріали кампанії серед населення України.
Раніше радниця з гендерних питань місії ООН Джо Енн Бішоп заявляє, що внаслідок війни в Україні для українських жінок є високим ризик стати жертвами торгівлі людьми.
Окрім того, Сполучені Штати внесли росію до переліку країн, які проводять "політику чи практику" торгівлі людьми
У сучасній війні технології стають справжньою зброєю, а кожен 3D-принтер – потужним інструментом для допомоги… Читати більше
31 жовтня ввечері російські загарбники вдарили керованими авіаційними ракетами по цивільному підприємству в місті Дергачі… Читати більше
Сполучені Штати Америки готують новий пакет військової допомоги для України, деталі якого будуть оприлюднені найближчим… Читати більше
У місті Фастів Київської області успішно завершили проєкт модернізації системи управління відходами, який став першою… Читати більше
Міністерство оборони України оголосило про початок бета-тестування сервісу оформлення відстрочки від мобілізації у мобільному застосунку… Читати більше
Українські оборонні технології залучили понад $25 млн іноземних інвестицій завдяки підтримці платформи Brave1, збільшивши цей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.