Про це пише Рубрика, посилаючись на заяву державного секретаря федерального Міністерства економіки Німеччини Йохена Флясбарта під час візиту до України, цитує DPA.
У чому проблема?
Попри те, що війна в Україні триває, фінансовий світ активно обговорює можливості для відбудови країни. Адже, потреби України на реконструкцію та відновлення оцінюються в безпрецедентні для світу 411 млрд доларів США.
Водночас у 2023 році Україна терміново потребує принаймні 14 млрд доларів на проєкти, зокрема на відновлення енергетичної, житлової, критично важливої та соціальної інфраструктури, базових послуг для найбільш вразливих верств населення, розмінування.
Яке рішення?
Німеччина вирішила виділити додаткові 200 мільйонів євро на відновлення України.
Як це працює?
За словами Флясбарта, який у німецькому уряді відповідає за координацію зусиль із відновлення України, гроші будуть спрямовані на:
Перебуваючи в Києві, Флясбарт також наголосив на важливості підтримувати ключові сектори економіки України, як-то сільське господарство, "оскільки людям потрібні перспективи та робочі місця".
Нагадаємо, що з урахуванням цієї суми Міністерство відновлення Німеччини загалом виділило близько одного мільярда євро на підтримку цивільного населення України з початку повномасштабної російської агресії в лютому 2022 року.
Як повідомляли, у квітні Флясбарт уже був із візитом в Україні та оголошував про виділення 111 мільйонів євро на потреби відбудови.
Уповноважений федерального уряду Німеччини з питань відновлення України тоді також говорив, що у своїй діяльності з відновлення зруйнованої інфраструктури України Берлін виходитиме з того, що ця інфраструктура згодом буде спільною європейською.
Нагадаємо, що загальна сума прямих задокументованих збитків, завданих інфраструктурі України через повномасштабне вторгнення росії, станом на червень 2023 року оцінювалася в 150 з половиною мільярдів доларів.
"Рубрика" виокремила 10 ключових порад від фахівців Програми "U-LEAD з Європою". Вони розробили посібник для управлінців "Стала мобільність у громадах: рекомендації щодо відновлення", де розписані сценарії дій для громад з населенням до 50 000 осіб: деокупованих, а також тих, які надали прихисток вимушено переміщеним українцям.
Докладніше читайте в нашому матеріалі: "Відбудувати краще, ніж було: як громадам відновлювати мобільність?"
22 грудня представники Національної скаутської організації "Пласт" урочисто передали символічний Вифлеємський вогонь миру Президенту Володимиру… Читати більше
У неділю, 22 грудня, 110 ОМБр опублікувала відео, на якому російські загарбники розстріляли чотирьох українських… Читати більше
Заступник міністра оборони України Сергій Мельник заявив, що наступного року зросте грошове забезпечення курсантів військових… Читати більше
Північна Корея продовжує постачати своє озброєння російській федерації. Зокрема серед переданого може бути ще одна… Читати більше
Глава держави Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Денис Шмигаль привітали працівників та працівниць української дипломатії з… Читати більше
Команда обраного президента США Дональда Трампа наполягає на виході країни зі складу Всесвітньої організації охорони… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.