Про це інформує Рубрика.
У чому проблема?
Із вибором майбутньої професії школярі, як правило, зіштовхуються у старших класах — напередодні випускних іспитів та вступу до вишу. Утім до цього підлітки не мають можливості "приміряти" на себе майбутню професію та дійсно зрозуміти, що саме може стати справою всього життя.
Яке рішення?
Для підлітків, які мріють стати професійними журналістами чи блогерами, у Рівному запустили безкоштовну мультимедійну школу. За словами директора освітнього центру Михайла Присяжнюка, команда викладачів медіа-школи – професійні телеведучі та журналісти – не лише поділяться власним досвідом, а й допоможуть учасникам навчання зробити перші кроки у створенні власного контенту.
"Насправді курс спрямований ще й на те, аби додати дітям впевненості в собі, а не лише навчити основ блогінгу чи журналістики. Робота на камеру допоможе підліткам розвинути комунікативні та соціальні навички, а професійні ментори – опанувати ази сучасних професій", – ділиться керівник центру.
Як це працює?
Навчання у мультимедійній школі на базі Гончаренко центру складатиметься з двох модулів: теоретичного та практичного, зазначає викладачка курсу Руслана Броновицька.
"Цей курс розрахований на школярів, які прагнуть здобути і теоретичні, і практичні знання з основ медіаграмотності, відеоблогінгу та журналістики. Але, звісно, домінуватимуть саме практичні заняття", – розповідає викладачка мультимедійної школи.
У межах курсу діти зможуть "приміряти" професії ведучого новин, журналіста, оператора, а також опанувати основи монтажу. Крім того, учасники навчання разом із менторами підготують випускну роботу – репортаж, соціальну рекламу чи відеоблог.
Долучитися до спецкурсу та познайомитися з журналістикою можуть всі охочі. Навчання повністю безкоштовне, для участі достатньо заповнити коротку форму за цим посиланням. Усі заняття проходитимуть у Гончаренко центрі Рівне за адресою вул. Кавказька 2/1.
Нагадаємо, результати дослідження "Індекс медіаграмотності українців", проведеного громадською організацією "Детектор медіа", показало що до 81% українців повністю відмовилися від медіапродуктів російського виробництва.
Як повідомляла Рубрика, всеукраїнський урок єдності для 5-11 класів, присвячений питанням медіаграмотності, об'єднав майже мільйон українців.
Современные технологии активно внедряются в повседневную жизнь, обеспечивают комфорт и тепло в доме. Чтобы не… Читати більше
Унаслідок авіаудару російських військ по інтернату в Суджі, що в Курській області, загинули 4 людини.… Читати більше
Кількість жертв внаслідок ракетного удару рф по п'ятиповерхівці у Полтаві знову зросла. Наразі вже відомо… Читати більше
У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка, присвячена боротьбі з гендерно зумовленим насильством «Зламай… Читати більше
На Хмельниччині відновили Осташковецьку загальноосвітню школу, що зазнала пошкоджень внаслідок російського обстрілу в 2023 році.… Читати більше
Минулого року 598 громадян Білорусі та 125 громадян росії були визнані такими, що становлять загрозу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.