Про це інформує Рубрика.
У чому проблема?
Відповідальні і свідомі компаній України мають запит на роздільний збір сміття, хочуть перейняти сталі екологічні практики, приділяти більшу увагу культурі сортування побутових відходів серед своїх працівників. Відомо, що безсистемне поводження зі сміттям сприяє забрудненню навколишнього середовища та збільшує негативні екологічні наслідки.
Яке рішення?
Рішенням цієї проблеми є ініціатива соціального підприємництва "Україна без сміття" (УБС), яка надає послугу "Зелений офіс".
Вона включає в себе екоаудит офісу, навчання команди, встановлення зручних контейнерів для сортування, вивіз сортованої вторсировини та надання оцифрованого звіту по кожній позиції роздільно зібраних відходів (звіт стає корисним інструментом при підготовці щорічного SDG звіту компанії).
УБС надає повну підтримку компаніям, щоб корпоративне сортування було максимально ефективним.
У жовтні 2023 року УБС запровадили сталу відзнаку NO WASTE WORKPLACE для компаній, які користуються "Зеленим офісом" і не припиняють сортувати відходи навіть в умовах повномасштабної війни.
Відзнака NO WASTE WORKPLACE – це символічна нагорода, але вона також є свідченням того, що не зважаючи на обставини компанія робить свій вагомий внесок у захист навколишнього середовища.
В УБС впевнені, що роздільний збір відходів – це важлива частина корпоративної соціальної відповідальності та закликають інші компанії приєднатися до сортування.
Перші нагороди від УБС отримали такі організації:
Як це працює?
Сервіс "Зелений офіс" від УБС доступний для компаній будь-якого розміру та галузі діяльності. Компанії можуть заповнити онлайн-заявку для початку взаємодії з менеджерами УБС, які допоможуть налаштувати ефективний роздільний збір відходів.
Сервіс "Зелений Офіс" починається з екоаудиту офісу, навчання команди, встановлення зручних контейнерів для сортування. Далі УБС забезпечує вивіз сортованої вторсировини і надання оцифрованого звіту по кожній позиції роздільно зібраних відходів (звіт стає корисним інструментом при підготовці щорічного SDG звіту компанії). УБС надає повну підтримку компаніям, щоб корпоративне сортування було максимально ефективним.
Цей сервіс допомагає компаніям зменшити свій екологічний вплив та стати більш екологічно відповідальними. Важливо підкреслити, що відзнака NO WASTE WORKPLACE надається компаніям, які разом з УБС активно приймають участь у збереженні навколишнього середовища, і це важливий крок у формуванні сталої культури поводження з відходами в бізнес-середовищі.
"Ми вдячні компаніям, які сортують і надають приклад іншим. Зі свого боку, ми завжди раді допомагати вам ставати надихаючими стейкхолдерами зелених змін", – сказала Євгенія Аратовська, засновниця проєкту.
Довідка
"Україна без сміття" – соціальне підприємництво, яке займається створенням сучасної інфраструктури сортування відходів, популяризує культуру сортування відходів в Україні з 2015 року, має власну станцію сортування сміття (вул. Саперно-Слобідська, 25/4) та сортувальну капсулу (вулиця Пимоненка, 13) в Києві.
Місія "Україна без сміття" – створювати неперевершений досвід сортування для людей, які хочуть жити у чистому безпечному Довкіллі.
Нагадаємо, організація "Україна без сміття" разом із The Good Plastic Company запускає збір міцного полістиролу.
Також повідомлялось, що "Україна без сміття" оголосила релонч бренду, щоб кардинально змінити сприйняття компанії споживачами.
У сучасній війні технології стають справжньою зброєю, а кожен 3D-принтер – потужним інструментом для допомоги… Читати більше
31 жовтня ввечері російські загарбники вдарили керованими авіаційними ракетами по цивільному підприємству в місті Дергачі… Читати більше
Сполучені Штати Америки готують новий пакет військової допомоги для України, деталі якого будуть оприлюднені найближчим… Читати більше
У місті Фастів Київської області успішно завершили проєкт модернізації системи управління відходами, який став першою… Читати більше
Міністерство оборони України оголосило про початок бета-тестування сервісу оформлення відстрочки від мобілізації у мобільному застосунку… Читати більше
Українські оборонні технології залучили понад $25 млн іноземних інвестицій завдяки підтримці платформи Brave1, збільшивши цей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.