Про це повідомив Білий дім.
Як зазначають Insider і Reuters, адміністрація Байдена просить схвалити виділення:
Так, згідно із цим запитом, частину грошей спрямують на додаткове озброєння та обладнання, щоб допомогти Україні досягти успіху на полі бою, а також поповнити запаси Міноборони США, витрачені на підтримку українців.
Також передбачене фінансування, серед іншого, на пряму бюджетну підтримку України, щоб допомогти їй продовжувати надавати життєво важливі послуги своєму народу та підтримувати свою економіку під час війни. А ще — на підтримку українських біженців у США.
Що відомо про фінансування України з боку США
Нагадаємо, що 3 жовтня Палата представників проголосувала за усунення Кевіна Маккарті з посади спікера палати.
Як писала рубрика раніше, напередодні із законопроєкту республіканці в Палаті представників Сполучених Штатів вилучили 300 мільйонів доларів допомоги Україні: сенат розгляне ці кошти окремо.
На цей крок республіканці пішли всупереч тому, що лідер їхньої фракції в Палаті представників і спікер палати Кевін Маккарті ще минулого тижня пообіцяв не вилучати кошти для України з проєкту оборонного бюджету.
Відмітимо, що 300 мільйонів доларів, про які йде мова, не пов'язані з додатковим фінансуванням у розмірі 24 мільярдів доларів для України та пов'язанами витратами, яке Білий дім запросив у серпні – і яке так само викликало спротив ультраправих республіканців.
На цьому тлі Сенат США погодив альтернативний проєкт короткострокової бюджетної резолюції, де, серед іншого, передбачені понад 6,1 мільярда доларів на додаткову допомогу Україні, зокрема 4,5 мільярда доларів на оборонні видатки та понад 1,6 мільярда – на економічну підтримку.
У Білому домі перед голосуванням висловили впевненість, що попри ситуацію зі зняттям Маккарті з посади Конгрес зможе підтримати додаткове фінансування для оборонних потреб України.
Наразі стало відомо, що республіканська партія висунула конгресмена Джима Джордана, який є прихильником Дональда Трампа та виступає проти військової підтримки України у війні з рф, на посаду спікера Палати представників США.
Ввечері 19 жовтня Байден звернувся до американців із проханням підтримати Україну у війні з росією та Ізраїль у відбитті нападу ХАМАСу.
Байден назвав цей момент в історії переломним — «битвою між світовими демократіями та автократіями». Він порівняв події цього місяця в Ізраїлі з майже 20 місяцями війни в Україні. Президент звинуватив ХАМАС і главу рф володимира путіна в бажанні повністю знищити сусідню демократію, але зазначив, що вони «представляють різні загрози».
Американський лідер наголосив, що підтримка України та Ізраїлю є «життєво важливою для національної безпеки Америки». І попередив, що супротивники та конкуренти США «спостерігають».
Кабінет Міністрів ухвалив постанову, яка врегулює трансплантацію тканин в Україні. Відповідні зміни внесено відповідно до… Читати більше
П'ятикласник з Кременчука на Полтавщині Даніель Свірідов розробив власну авторську методику швидких обчислень. Учень Першої… Читати більше
Сьогодні ЗМІ стало відомо, що США нібито погрожували Україні відключити Starlink у разі відмови від… Читати більше
Одеська філармонія, попри пошкодження будівлі внаслідок ворожої атаки 31 січня, не зупинила своєї діяльності. Саме… Читати більше
В Одесі чоловік під час перевірки військово-облікових документів розпилив газ в обличчя військовому ТЦК та стріляв в його бік.… Читати більше
Чергова група фахівців Міністерства оборони України покращила управлінські навички в рамках курсів підвищення кваліфікації для… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.