Завдяки "Час діяти, Україно!" на Київщині запрацював безпечний простір для дітей: у чому рішення
"Час діяти, Україно!": на Київщині у Баришівці запрацював оновлений та безпечний простір для дозвілля дітей. Там модернізували дитячий майданчик.
Про це повідомляє пресслужба МХП-Агро-С, інформує Рубрика.
У чому проблема?
Під час війни у місті повинен бути безпечний простір, куди діти можуть прийти та мати розраду, комунікацію, психоемоційну підтримку, знайти собі друзів.
Зрозуміло, що у час війни діти страждають не менше за дорослих, можливо, навіть, більше. Для них теж це болить, але вони не скажуть про це так, як дорослі. У них теж зруйнувався повністю світ, особливо для дітей ВПО. Та і на місцевих дуже впливає війна, кожна дитина постраждала, але різною мірою. Всім треба підтримка, відчуття безпечного життя, радощів і позитивних емоцій, бо це допомагає
Яке рішення?
На Київщині у Баришівці запрацював оновлений та безпечний простір для дозвілля дітей.
Проєкт вдалося реалізувати заявляти черговій перемозі Баришівської селищної ради у конкурсі соціальних ініціатив "Час діяти, Україно!".
"З'являється якась сила, бо ми вдома", — як живе та відновлюється найпівнічніша громада Херсонщини
Як це працює?
"Завдяки грантовим коштам та співфінансуванню з місцевого бюджету громаді вдається реалізувати інфраструктурні, освітні та культурні проєкти, які створюють комфортне середовище для проживання всіх її жителів – як дорослих, так і дітей", – йдеться у повідомленні.
Так, завдяки черговій перемозі у цьому конкурсі оновлений та безпечний простір для дозвілля отримали у центрі свого селища найменші його жителі.
Загальна вартість проєкту модернізації дитячого майданчика 400 тис. грн, грантові кошти з яких становлять 100 тис. грн. На ці кошти переможці придбали сучасні ігрові комплекси. Особливу увагу приділили технічним характеристикам ігрових споруд та якості матеріалів.
"Модернізації дитячого майданчика радіють і діти, і батьки. Локація поруч із Культурно-мистецьким центром у селищі досить вдала для відпочинку. Впевнена, що він стане улюбленим місцем для їхнього спільного дозвілля", – зауважує представниця благодійного фонду "МХП-Громаді" Катерина Комаревич.
Конкурс "Час діяти, Україно!" триває четвертий рік поспіль. Рекордну кількість заявок для участі у конкурсі було подано цього року – 837.
"Цьогоріч активно подавалися ініціативи від благодійних та громадських організацій – це 151 проєкт. Чимало пропозицій націлені на розвиток громадських просторів, освітніх та медичних проєктів, інфраструктури в малих містах та селах. Експерти конкурсного комітету також відзначили ініціативи, що направлені на реабілітацію й збереження традицій та культурної спадщини", – додає керівник національних проєктів благодійного фонду "МХП-Громаді" Володимир Панченко.
Бюджет конкурсу становить майже 13 млн грн. Грантовий конкурс охоплює 12 областей України.
Довідка
"МХП-Громаді" – український благодійний фонд, який почав свою діяльність 2015 року. Його головна місія – комплексний розвиток громад. Географія діяльності налічує 12 областей України: понад 700 містечок і сіл. Від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Фонд системно підтримує людей, які перебувають у регіонах бойових дій, українських захисників та рятувальників, громади, лікарні та пологові будинки, благодійні установи, які дбають про дітей-сиріт та літніх людей, а також людей, які через війну залишилися без дому та засобів для існування.
Як повідомлялось, у Броварах Київської області стартували роботи з реконструкції садочка "Джерельце", біля якого у січні розбився гвинтокрил МВС.
Нагадаємо, що у Київській області в селі Шибене розпочав роботу відновлений дитячий садочок-школа "Світлий".
Окрім того, 24 серпня, в Ірпені, що на Київщині відкрили відновлений дитсадок "Рута", який був зруйнований через росіян. Литва взяла на себе усі витрати на його відбудову.