Про це пише Рубрика, посилаючись на МВС.
У чому проблема?
Оскільки поняття доброчесності сприймається як більш абстрактне, говорити про це стає складно або ж навіть некомфортно: адже ніхто не хоче здаватися моралізатором.
Проте насправді в останні роки з'являється все більше досліджень про те, як виховання доброчесності впливає на стан розвитку суспільства та окремих громадян.
Якщо зі школи прицільно виховувати в дітях доброчесність, то на виході ми отримаємо більш успішне суспільство, у якому рівень корупції нижчий, а рівень громадянської свідомості вищий.
Проте виховувати доброчесність потрібно і дорослим, особливо це стосується правоохоронних органів, які повинні бути стійкими до хабарів, а також розуміти принципи та стандарти поведінки, притаманні поліціянтам.
Яке рішення?
У Кропивницькому в Донецькому державному університеті внутрішніх справ відкрили тренінговий центр з сертифікованою програмою навчання "Виховання доброчесності".
Його цільова аудиторія:
Як це працює?
Мета діяльності центру:
"Відповідальна місія з пілотування проєкту Тренінгового центру з сертифікованою програмою навчання була покладена на ДонДУВС Антикорупційною програмою МВС України на 2023-2025 роки.
Впевнений, що центр стане хабом та "серцем" розбудови доброчесності та етики в системі МВС та Кропивницькій громаді", зауважив ректор ДонДУВС Сергій Вітвіцький.
Під час презентації центру він озвучив основні напрями його роботи.
Першу лекцію для слухачів центру на тему "Виховання доброчесності в сучасних умовах" провів начальник Управління запобігання корупції МВС Анатолій Фодчук.
Звертаючись до присутніх він висловив сподівання, що цей осередок стане опорною навчально-методичною і науковою базою у системі МВС з питань впровадження серед працівників системи МВС принципів доброчесності.
Також перших учасників програми навчання "Виховання доброчесності" привітав голова Кіровоградської обласної ради Юрій Дрозд.
На сьогодні навчатися, як підкреслив він, у центрі наживо одночасно можуть лише 20 осіб, а онлайн – 50 та Дрозд переконаний, що з часом ця кількість значно зросте.
"Доброчесність є одним із найважливіших аспектів роботи правоохоронних органів. Адже саме вона в першу чергу забезпечує довіру громадян до поліцейських.
Я переконаний, що завдяки цій програмі ми значно підвищимо рівень розуміння етичних принципів та стандартів поведінки, яких повинні дотримуватися всі без виключення працівники системи МВС.
Вірю, що вже невдовзі Центр буде визнаний як опорний навчально-методичний і науковий заклад з питань впровадження принципів доброчесності у системі Міністерства внутрішніх справ", підкреслив він.
Як ми писали, з нового навчального року в студентів українських університетів з'явиться можливість вивчати нову антикорупційну дисципліну.
Нагадаємо, що представники НАЗК, ДБР, СБУ, Нацполіція та ЗСУ перевірять керівників Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на доброчесність та ефективність виконання службових обов'язків.
Современные технологии активно внедряются в повседневную жизнь, обеспечивают комфорт и тепло в доме. Чтобы не… Читати більше
Унаслідок авіаудару російських військ по інтернату в Суджі, що в Курській області, загинули 4 людини.… Читати більше
Кількість жертв внаслідок ракетного удару рф по п'ятиповерхівці у Полтаві знову зросла. Наразі вже відомо… Читати більше
У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка, присвячена боротьбі з гендерно зумовленим насильством «Зламай… Читати більше
На Хмельниччині відновили Осташковецьку загальноосвітню школу, що зазнала пошкоджень внаслідок російського обстрілу в 2023 році.… Читати більше
Минулого року 598 громадян Білорусі та 125 громадян росії були визнані такими, що становлять загрозу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.