Про це повідомив кореспондент Суспільного.
"Залишити без змін (запобіжний захід — Ред.). Подані апеляційні скарги адвокатів залишити без задоволення", зазначив суддя.
На час засідання суд дозволив Шуфричу сидіти поруч з адвокатами.
До зали суду нардепа доправили під суворою охороною. Перед початком засідання Нестор Шуфрич розповів, що його утримували у слідчому ізоляторі СБУ.
Він зазначив, що його здивувало ставлення в СІЗО, а від сьогоднішнього засідання очікує справедливості.
"В СІЗО дуже уважне ставлення", – заявив Шуфрич.
У приміщенні суду він розповів, що його колекція орденів з радянською символікою була створена з історичної цікавості. Він також висловив обурення щодо того, що обшук відбувся у формі "онлайн", і його адвокати планують подати скаргу на цей факт.
Що відомо про справу Шуфрича
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, у народного депутата Нестора Шуфрича Служба безпеки України проводить обшуки. Правоохоронці завітали до його будинку у п'ятницю вранці, 15 вересня.
Згодом Служба безпеки України спільно з Державним бюро розслідувань та Офісом Генпрокурора зібрала аргументовану доказову базу про антиукраїнську діяльність чинного народного депутата Нестора Шуфрича.
За матеріалами розслідування, Шуфрич тісно співпрацював і виконував завдання колишнього секретаря РНБО Володимира Сівковича, агента фсб, завдання якого – координація російської агентури в Україні.
Одним з основних завдань Шуфрича була підривна діяльність в інформаційній сфері. Він систематично поширював наративи кремля про те, що українська держава – нібито штучне утворення, що в України та росії єдина історія і що українці та росіяни – нібито "один народ".
Також під час обшуків у Шуфрича знайшли документ зі схемою автономії для Донецької та Луганської областей.
Шуфричу повідомлено про підозру за ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада). Санкція статті передбачає до 15 років тюрми.
15 вересня Печерський суд Києва відправив нардепа Нестора Шуфрича під арешт на 60 діб без можливості внесення застави.
Посол Великої Британії в Україні Мартін Гарріс вручив престижну нагороду UK Women in Defence українським… Читати більше
До 91-х роковин Голодомору 1932–1933 років Український інститут національної пам'яті підготував соціальну рекламну кампанію, метою… Читати більше
Міністерство оборони України активно розвиває підготовку операторів безпілотних літальних апаратів. Станом на сьогодні вже 33… Читати більше
23 листопада Литва та Україна підписали стратегічно важливий Меморандум про взаєморозуміння, що передбачає фінансування виробництва… Читати більше
Ассортимент рынка твердотопливного отопительного оборудования состоит, преимущественно, из буржуек. Покупателям представлена чугунная буржуйка и модели… Читати більше
Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола висловила свою підтримку передачі Німеччиною крилатих ракет Taurus Україні. Про… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.