росіяни атакували Херсон та Одещину: наслідки обстрілів

російська армія в ніч на 6 жовтня атакувала дронами-камікадзе Одеську область. Внаслідок атаки пошкоджене зерносховище та вантажівки. Також ворог зранку обстріляв центр Херсона, є влучання у житлові будинки.

Про це повідомляє Рубриказ посиланням на очільника Одеської ОВА Олега Кіпера в Telegram й Фейсбук начальника Херсонської міської військової адміністрації Романа Мрочка.

Одеська область

Як зазначили в Одеській ОВА, повітряна тривога на Одещині тривала три з половиною години. Над регіоном збили три безпілотники ворога. Проте також є влучання.

Росіяни вдарили по прикордонній та припортовій інфраструктурі Ізмаїльського району. Внаслідок атаки пошкоджено зерносховище, спалахнули 9 вантажівок. Пожежу вже загасили. Обійшлося без постраждалих.

Фото: t.me/mvs_ukraine

Фото: t.me/mvs_ukraine

Фото: t.me/mvs_ukraine

Крім того, через атаки в Ізмаїльському районі призупинили роботу поромної переправи.

Фото: t.me/pgo_gov_ua

Фото: t.me/pgo_gov_ua

Фото: t.me/pgo_gov_ua

Херсон

Ворог зранку обстріляв центр Херсона, є влучання у житлові будинки.

"Сьогодні близько 5-ї години російські окупаційні війська з тимчасово окупованого лівобережжя знову вдарили по центру Херсона", – повідомив начальник Херсонської міської військової адміністрації Роман Мрочко.

Як зазначається, влучили у житлові будинки. Інформація по постраждалих уточнюється.

 

Нічна атака на Україну

Цієї ночі, 6 жовтня, повітряну тривогу оголошували у східних, південних та центральних областях. Військові попереджали, що окупанти запустили "шахеди".

Пізніше Повітряні сили ЗСУ повідомили, що окупанти випустили 33 дрони. Нашій протиповітряній обороні вдалося збити 25 безпілотників. ППО працювала в Одеській, Миколаївській та Черкаській областях.

На півдні України Сили ППО збили 11 ворожих "Шахедів".

Також сьогодні ворожі війська завдали удару по центральній частині міста Харкова.

У Харкові після російського удару під завалами житлового будинку знайшли мертвою дитину.

Свіжі дописи

  • Новини

Окупанти запустили по Україні півтори сотні дронів: сили ППО збили понад 100 повітряних цілей ворога

У ніч на 1 березня російські загарбники застосували проти України 154 безпілотники. Сили протиповітряної оборони… Читати більше

Saturday March 1st, 2025
  • Новини

Генштаб: на Покровському напрямку українські захисники зупинили 26 штурмів

На фронті минулої доби, 28 лютого, було зафіксовано 91 бойове зіткнення Сил оборони України з російськими… Читати більше

Saturday March 1st, 2025
  • Новини

Війська рф завдали удару по Одеському району: одна людина загинула, троє постраждали

У ніч на 1 березня російські загарбники атакували Одеську область ударними дронами, внаслідок чого загинув… Читати більше

Saturday March 1st, 2025
  • Новини

WP: США після суперечки між Зеленським і Трампом можуть припинити всю поточну військову допомогу Україні

Після суперечки між президентами Володимиром Зеленським та Дональдом Трампом Білий дім розглядає можливість припинення всіх… Читати більше

Saturday March 1st, 2025
  • Новини

Окупанти масовано атакували Харків: пожежа в медичному закладі та багато постраждалих

У ніч на 1 березня російські загарбники для масованої атаки по Харкову застосували безпілотники, внаслідок… Читати більше

Saturday March 1st, 2025
  • Новини

Зеленський дав інтерв’ю американському виданню Fox News: говорив про мир, угоду та суперечку з Трампом

Президент України Володимир Зеленський дав інтерв'ю американському виданню після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом… Читати більше

Saturday March 1st, 2025

Цей сайт використовує Cookies.