Про це повідомило посольство США в Україні, інформує Рубрика.
У чому проблема?
російські хакери, щодня атакують інформаційну інфраструктуру України.
Як повідомляє британська розвідка, для підтримки свого вторгнення в Україну країна-агресорка продовжує використовувати кібернетичні можливості, зокрема і хакерські атаки та шкідливе програмне забезпечення.
Більшість прогнозів свідчать, що в майбутньому кількість та складність кібератак лише зростатиме. Навіть якщо нам вдасться зупинити російську агресію, кіберзагрози нікуди не зникнуть. Тому Україна має адаптуватися до цього вже зараз.
Яке рішення?
Як повідомило посольство США в Україні, Данія інвестує у проєкт USAID "Кібербезпека критично важливої інфраструктури України" 2,8 млн доларів США (20 мільйонів датських крон).
Як це працює?
"Розширення можливостей України у сфері кібербезпеки є критично необхідним для забезпечення захисту органів влади та об'єктів критичної інфраструктури від численних кібератак, які Росія спрямовує проти України. Вітаю рішення Данії інвестувати 2,8 млн дол. у проєкт USAID "Кібербезпека критично важливої інфраструктури України" та сподіваюсь на нашу плідну співпрацю, щоб допомогти Україні протистояти російській агресії у кіберпросторі", – зазначила посол США в Україні Бріджит Брінк.
У диппредставництві поінформували, що Сполучені Штати з цією новою підтримкою з боку Данії продовжать свою діяльність зі зміцнення кібербезпекового середовища України, у тому числі законодавчої, нормативної та інституційної бази; підготовки фахівців у сфері кібербезпеки, а також підвищення взаємодовіри та посилення співпраці між приватним та державним сектором з метою формування в Україні більш стійкої галузі кібербезпеки.
Проєкт USAID "Кібербезпека критично важливої інфраструктури України" відіграє важливу роль від початку повномасштабного вторгнення, забезпечуючи державні установи та об'єкти критичної інфраструктури інструментами та експертними знаннями, необхідними для безперебійної діяльності та задоволення потреб українців. Проєкт також сприяє налагодженню партнерських відносин з міжнародними кібербезпековими структурами. Зокрема, за його сприяння, було започатковано співпрацю між Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації України та Агенцією США з кібербезпеки та безпеки інфраструктури (CISA).
Як повідомлялось, Міністерство цифрової трансформації спільно із проєктом USAID запускає гранти на розвиток кібербезпекових стартапів.
Нагадаємо, у червні Сполучені Штати виділили Україні 37 мільйонів доларів на посилення стійкості до кібератак російських та інших хакерів.
Загалом з 2016 року Сполучені Штати надали 120 млн доларів на захист кіберпростору, з них 82 млн — за час повномасштабної війни. Це дозволяє вчасно виявляти кіберінциденти та загрози й реагувати на них, переконує Михайло Федоров.
У квітні Національна місія з кібербезпеки США відправила 43 своїх фахівців до України для боротьби з російськими кібератаками.
А у травні цього року Україна офіційно вступила до Центру НАТО з питань співробітництва в галузі кіберзахисту (CCDCOE). Біля штаб-квартири центру підняли український прапор.
Наприкінці січня в Україні відбудеться прем’єра фільму “Одного літа в Україні”, що розповідає про іноземних… Читати більше
У Давосі українська група ДТЕК та данська Vestas, яка є провідним світовим виробником вітрових турбін,… Читати більше
“Рубрика” розповідає деталі. У чому проблема? За кордоном все частіше запитують: “Чи досі в Україні… Читати більше
Президент Володимир Зеленський у Давосі зустрівся з прем’єр-міністром, міністром закордонних справ Катару Мухаммадом бін Абдулрахманом… Читати більше
Відділення компанії Nova Post запрацювало у Манчестері та стало третім у Сполученому Королівстві. Ще два… Читати більше
Екіпажі евакуаційного автобуса "Австрійка", названого на честь загиблої бойової медикині Наталії Яцун (Фраушер), досягли важливого… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.