Український стартап Headway запустив у своєму застосунку проєкт Essence of Ukraine, що розповідає про Україну через книжки істориків, мистецтвознавців, підприємців та інших діячів.
Як пише Рубрика, про це повідомили на фейсбук-сторінці стартапу Headway, розробника проєкту та однойменного мобільного застосунку.
У чому проблема?
Що думає світ про Україну, і що Україна дає світові? Для українців це питання завжди було актуальним і почасти болісним, адже, попри досягнення за роки Незалежності, комунікаційних промахів у позиціонуванні країни вистачає.
Яке рішення?
Український стартап Headway запустив у своєму застосунку проєкт Essence of Ukraine, що розповідає про Україну через книжки істориків, мистецтвознавців, підприємців та інших діячів.
Як це працює?
Увесь контент застосунку доступний користувачам зі 140+ країн у текстовій та авдіоверсіях.
Він доступний трьома мовами:
Проєкт пропонує 480 хвилин читання або слухання 32 анотацій до книжок українців, які розкривають понад 20 тематик: історію, культуру, традиції України, а також її видатних особистостей.
Серед анотацій на нонфікшн книжки:
Також у колекції є добірка з рекомендаціями видатних художніх книжок українських авторів.
Під анотаціями англійською та іспанською мовами творці проєкту закликають іноземців донатити на United24 на підтримку освіти та науки в Україні. Понад 20 книжок українських авторів адаптовано цими двома іноземними мовами вперше.
"Українці створюють продукти №1 у світі, уособлюють єдність та незламність. Ми віримо у силу освітніх ініціатив. Тому прагнемо, аби якомога більше людей у світі відкрили для себе Україну, її місце на світовій арені та справжні сенси свободи", — зазначив засновник Headway Антон Павловський.
Для українців колекція відкрита українською мовою під назвою "Незалежна: Сенси свободи".
24 анотації вже доступні безкоштовно для усіх користувачів. Команда планує доповнювати колекцію та випустити до кінця року ще вісім.
Як скористатися?
Завантажити застосунок можна за посиланням. З початку повномасштабної війни користувачі з України мають безплатний доступ до всіх функцій застосунку Headway на iOS та Android.
Нагадаємо, Німеччина запускає програму підтримки українського книгоринку на €900 тисяч.
Також ми розповідали, що в Україні запустили проєкт "Книга на фронт".
Окрім того, Рубрика розповідала, що в Сполучених Штатах, Південній Кореї та Румунії відкрилися "Українські книжкові полички". Їх уже 40 у всьому світі.
Проєкт "Українська книжкова поличка"реалізують Міністерство закордонних справ, Міністерство культури та інформаційної політики та Український інститут книги. Проєкт був запланований ще до початку повномасштабної війни росії.
"Ми хочемо, щоб про Україну знали з першоджерел про те, якими ми є, про що думаємо, із чим виросли, у чому наше коріння. Думаю, що в цьому полягає основа для розуміння інших країн, інших людей", — сказала Зеленська.
У Близнюківській громаді Харківської області розпочали будівництво нового підземного укриття на базі центральної районної лікарні.… Читати більше
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.