Про це повідомляє Сareer Hub та Державний центр зайнятості.
У чому проблема?
Останнім часом, тема перекваліфікації – зміни професійної діяльності, що містить певні терміни навчання нової професії, стає все більш популярною серед вітчизняних шукачів.
Причин тому багато, але головними з них в Україні вважають:
Проте, на сьогодні з'явилася ще одна причина – це російська агресія проти України, яка вже триває понад 18 місяців. Тисячі громадян покинули свої домівки та улюблену роботу та виїхали за кордон чи в інші області.
Перед переселенцями виникла проблема працевлаштування і не завжди на новому місці можна знайти роботу за освітою.
Яке рішення?
Державна служба зайнятості спільно з Сareer Hub ГО "Центр "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності"" в межах програми USAID "Мріємо та діємо" у співпраці з українськими роботодавцями вирішили спрямовувати свої зусилля на оновлення навчальних програм з перекваліфікації безробітної молоді в Україні.
Як це працює?
Зокрема оновили такі чотири навчальні програми для отримання таких часткових професійних кваліфікацій:
Найближчим часом розпочнеться навчання за двома напрямками:
Навчання на кожній з навчальних програм триває в середньому 6 тижнів.
Як взяти участь
Для того, щоб потрапити на навчання і отримати часткову професійну кваліфікацію потрібно:
При відсутності офіційного статусу безробітного чи безробітної, можна подати онлайн заявку для отримання ваучеру на навчання за цим посиланням.
Можливість подачі на навчання розпочнеться з 1 жовтня 2023 року. Саме навчання розпочнеться лише після формування навчальних груп.
Довідка
CSR Ukraine, Центр "Розвиток КСВ" – експертна організація в Україні, що об'єднує понад 40 великих компаній, спільно з якими вже десять років просуває принципи сталого ведення бізнесу та соціальної відповідальності, реалізує власні соціальні проекти, надає консультації, проводить семінари та тренінги з КСВ питань та звітів як для приватних компаній, так і для державних органів влади.
Career Hub – експертна платформа Центру "Розвиток КСВ", яка об'єднує молодь, роботодавців, державні органи та освітні заклади для кар'єрного розвитку молоді – від школи до успішної реалізації у професії.
Програма "Мріємо та діємо" впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX у партнерстві з Будуємо Україну Разом (БУР), Центром "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності" (CSR Ukraine).
Нагадаємо, у вересні 2023 року 33 студенти, які протягом 2022-2023 академічного року навчалися на магістерських програмах Амерікан Юніверсіті Київ (АЮК), розпочали навчання в одному з найбільших та найінноваційніших університетів США – Arizona State University (ASU).
Окрім того, у Київській області в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?" провели семінар-тренінг "Ментальне здоров'я молоді".
У сучасній війні технології стають справжньою зброєю, а кожен 3D-принтер – потужним інструментом для допомоги… Читати більше
31 жовтня ввечері російські загарбники вдарили керованими авіаційними ракетами по цивільному підприємству в місті Дергачі… Читати більше
Сполучені Штати Америки готують новий пакет військової допомоги для України, деталі якого будуть оприлюднені найближчим… Читати більше
У місті Фастів Київської області успішно завершили проєкт модернізації системи управління відходами, який став першою… Читати більше
Міністерство оборони України оголосило про початок бета-тестування сервісу оформлення відстрочки від мобілізації у мобільному застосунку… Читати більше
Українські оборонні технології залучили понад $25 млн іноземних інвестицій завдяки підтримці платформи Brave1, збільшивши цей… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.