Відповідне дослідження, що провели Соціологічна група "Рейтинг" та компанія InfoSapiens, опублікував Міжнародний республіканський інститут.
Як повідомляють фахівці, в опитуванні взяли участь молоді люди, які живуть в Україні та Польщі.
Примітно, що молодь, яка проживає в Україні та Польщі практично однаково переконана в перемозі України у війні – 98% та 97% відповідно.
Також соціологи зазначають, що серед підлітків 13-15 років, які живуть в Україні, обнадійливе майбутнє бачать 96% учасників опитування, а серед переселенців до Польщі – 87%.
Соціологи підкреслили, що 65% молоді віком 16-35 років, яка проживає в Україні, не хотіли б переїжджати в інше місце.
А 89% опитаної молоді віком 16-35 років, яка проживає в Україні, бачить майбутнє України обнадійливим.
Основні причини, чому молодь не хоче змінювати місце проживання:
Серед української молоді, яка зараз проживає в Польщі, 61% молоді віком 16-35 років не були в Україні після переїзду до Польщі.
Окрім того, респонденти хочуть брати участь у процесах відбудови:
Також у відбудові хотіли б взяти участь 83% людей віком 16-35 років, які проживають у Польщі.
Фахівці підкреслили, що:
Серед молоді цього ж віку, яка переїхала до Польщі, цей показник становить 81%.
Опитування в Польщі було проведене Соціологічною групою "Рейтинг" у червні-липні, а в Україні – компанією Info Sapiens на замовлення Міжнародного республіканського інституту (IRI) та Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX).
Дані опитувань були проаналізовані Центром аналізу та соціологічних досліджень (CISR) Міжнародного республіканського інституту.При проведенні опитування Група "Рейтинг" та Info Sapiens дотримувалися національних та міжнародних стандартів етики досліджень.Вибірка по Україні складається з 1417 людей у віці 16-35 років, 502 дітей у віці 10-12 років і 525 дітей у віці 13-15 років. Ці вибірки є репрезентативними для населення України відповідного віку.
"Польська" вибірка складається зі 100 респондентів віком 10-12 років, 100 респондентів 13-15 років і 300 респондентів віком 16-35 років.
Нагадаємо, що стали відомі результати першого в Україні комплексного дослідження "Рівень залученості дітей та молоді до рухової активності та вплив спорту на фізичне і ментальне здоров'я".
Окрім того, у Європі громадяни України живуть в цілком (34%) або скоріше (51%) комфортних умовах і лише 13% мають некомфортні умови.
Через критичний дефіцит енергоносіїв в Ірані уряд змушений запроваджувати крайні заходи. Урядові установи працюють за… Читати більше
22 грудня винищувач F/A-18 Super Hornet ВМС США зазнав аварії над Червоним морем після помилкового… Читати більше
Атаки російських хакерів на українські реєстри не становлять серйозної загрози для збереження даних. Усі вкрадені… Читати більше
У ніч проти 22 грудня російські війська атакували Україну 103 ударними безпілотниками типу Shahed та інших… Читати більше
У Забайкальському краї російської області зіткнулися вантажні поїзди, внаслідок чого з рейок зійшли десятки вагонів… Читати більше
У Броварах Київської області надзвичайники ліквідували загоряння на даху 25-поверхового будинку, що сталося через падіння… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.