Фото: Телеграм/ Кириленко
Це підтвердив керівник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш у запиті hromadske, Telegram колишнього керівника заводу, народного депутата Муси Магомедова.
Як зазначив очільник МВА, близько 13:13 зафіксували удар двома ракетами. Влучання однієї було у склад зберігання нафталіну, горять залишки. За його даними, минулося без постраждалих.
Своєю чергою нардеп зауважив, що авіаудар російських загарбників на територію заводу в Авдіївці припав на скрубери цеху уловлювання, які в результаті бомбардування охопило полум'я.
Магомедов додав відео пожежі на заводі, до речі найбільшому коксохімічному підприємстві у Європі. Над ним підіймається сильний дим після ворожої атаки.
Депутат зазначив із сарказмом, що загарбники після такого авіанальоту на завод, найімовірніше, виправдовуватимуть удари брехливими повідомленнями, нібито "поцілили у боєкомплект", яких на території заводу ніколи не було.
"Руський мир" – він такий", – резюмує нардеп у публікації.
Ситуація у Донецькій області
За даними Донецької ОВА, за 27 вересня росіяни вбили 1 жителя Донеччини в Калинівці, та ще 5 людей в області поранили. За добу Донеччина зазнала 18 російських ударів, повідомила поліція.
Окупанти застосували проти цивільного населення авіацію, артилерію, танки. Вогонь відкривали по містах Авдіївка, Костянтинівка, Курахове, Торецьк, Часів Яр, селищах Гостре, Курахівка, Курдюмівка, селах Званівка, Калинівка, Ласточкине, Новоукраїнка, Степанівка.
За даними поліції, пошкоджено 50 цивільних об'єктів: 47 житлових будинків, газопровід, ЛЕП.
Окрім того, росіяни скинули керовану авіабомбу "ФАБ-250" на Торецьк та обстріляли місто з артилерії. Унаслідок обстрілів 4 цивільні особи зазнали поранень, пошкоджено 8 приватних будинків.
Авіабомбою "ФАБ-500" росія вдарила по Костянтинівці, там поранено цивільну людину. Руйнувань зазнали щонайменше 27 приватних будинків, лінії електропередач, газогін. Під ранок 28 вересня окупанти повторно атакували місто авіабомбою "ФАБ-500", пошкодивши 5 приватних будинків.
Нагадаємо, що Сили оборони у ніч на 28 вересня у небі над Україною знищили 34 із 44 ударних дронів Shahed-136/131, запущених російськими військами.
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.