100 тисяч грн на власну справу: стартувала реєстрація на конкурс "Роби своє з Kurator". Як податися?
Організатори відкрили реєстрацію на конкурс бізнес-ідей "Роби своє з Kurator" для HoReCa для підтримки бізнесу, який постраждав під час війни або який розвивають військові.
Про це пише Рубрика.
У чому проблема?
В умовах економічних труднощів, викликаних війною, виникає потреба в розбудові та стійкому розвитку громад.
Малі та середні підприємства створюють локальний споживчий попит, стимулюють обіг грошей та сприяють соціально-економічному добробуту місцевого господарства. В результаті розвинутий бізнес у регіонах створює робочі місця, збільшує об'єм місцевих податків і зборів, а також формує ресурс для пенсійного забезпечення.
Яке рішення?
З 22 вересня по 23 жовтня триватиме реєстрація учасників на конкурс "Роби своє з Kurator". Організатори, Благодійний фонд "МХП — Громаді" та бренд Kurator, спрямують сумарно 1 мільйон гривень на гранти та оберуть від 10 переможців.
Хто може податися?
- Підприємці-ветерани
- Внутрішньо переміщені особи
- Бізнеси, які постраждали від російської агресії (зазнали руйнувань внаслідок повітряних атак, окупації тощо)
Підприємці повинні працювати у сфері HoReCa: заклади харчування (кафе, ресторани, кав'ярні, пекарні тощо), готелі, кейтеринг.
Бізнеси мають працювати в одній з 13 областей України, зокрема у Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Житомирській, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській.
Самолікування вбиває, особливо на фронті: якою (не) має бути побутова аптечка військового
Рубрика Здоров'я: "Рубрика" запускає новий розділ на сайті. Навіщо це рішення?
Як це працює?
Як заповнити заявку на участь?
- На офіційному сайті конкурсу завантажити аплікаційну форму.
- В аплікаційній формі детально викласти свою бізнес-ідею, її масштаб і терміни реалізації.
- Важливо описати бізнес-процеси та пояснити, як саме грант допоможе на старті чи масштабуванні бізнесу. Приміром, для пришвидшення якогось процесу необхідний тістозамішувач чи хлібопічка.
- Далі — пояснити, як це сприятиме збільшенню кількості робочих місць, виторгу чи дасть будь-яку перевагу для бізнесу.
- Прикріпити аплікаційну форму під час реєстрації на сайті.
Якщо під час заповнення форми виникнуть запитання, учасник зможе поставити їх під час онлайн-консультацій від експертів конкурсу або ж звернутися до інформаційного відділу за номером: +38 (067) 440-59-00 з понеділка по п'ятницю з 09:00 до 13:00.
Кошти. Завдяки мікрогрантам підприємці зможуть започаткувати новий бізнес і масштабувати або ж релокувати вже наявний.
Експертну підтримку. Члени журі, підприємці та ресторатори, допоможуть на етапі консультацій і подання заявок. Кожен учасник отримає досвід, розуміння власних бізнес-процесів та експертизу від фахівців у сфері HoReCa.
Партнерство. Організатори продовжують партнерство й співпрацю з переможцями попередніх конкурсів "Роби своє": запрошують на спільні заходи для презентації власного досвіду, послуг чи продукції. Також інформаційно підтримують учасників у власних соцмережах і медіа, розповідаючи про їхні кейси.
Нагадаємо, що навесні 2022 року організатори конкурсу "Роби своє" підтримали 80 бізнес-проєктів на загальну суму понад 7,4 мільйона гривень. А торік Благодійний фонд "МХП — Громаді" надав фінансову допомогу на понад 6 мільйонів гривень для 74 мікробізнесів.
Як писала Рубрика, підприємці-ветерани і ВПО зі сфери громадського харчування можуть отримати гранти до 100 тисяч грн
Окрім того, Всеукраїнський проєкт підтримки жінок із родин військовослужбовців "Плюс-Плюс" від мережі освітньо-культурних просторів Гончаренко центр додатково запускають в 17 містах України.