Історію створення Recast Plastic розповідає Рубрика, посилаючись на ШоТам.
У чому проблема?
Коли у 2014 році Донецьк окупували росіяни, Ольга разом із чоловіком подалися до Києва. У столиці настало нове життя, яке потрібно було починати з нуля. Адаптувавшись Ольга створила власну студію дизайну та ремонту Artstudioleo. А в команду набрала виключно переселенців із Луганщини та Донеччини. Поступово справи йшли вгору. Та в лютому 2022 Ользі знову довелося зустрічати війну – вже у Києві. Але оговтавшись від стресу, вона зрозуміла, що студія може бути корисною навіть тепер.
Яке рішення?
«Окрім основних послуг, які надавала наша компанія, переважно це архітектурно-будівельне проєктування, дизайн проєктування, ремонтно-будівельні роботи, ми додали послугу проєктування саме укриттів», – розповідає дизайнерка.
Укриття в Києві та по всій Україні були в жахливому стані. Ольга взялася за виробництво меблів для сховищ, аби люди перечікували обстріли в комфорті.
«Коли ми шукали матеріали, ми хотіли, щоб це було екологічно, сучасно та естетично, було витривалим, а головне – вологостійким», – Ольга Лекова, дизайнерка, засновниця проєкту Recast Plastic.
Вибір упав на перероблений пластик. Студія закупила гранули з відходів чистого виробництва. Новий проєкт назвали Recast Plastic.
Як це працює?
Люди дуже швидко підтримали цю ініціативу: почали приносити та надсилати пластикові сортовані відходи: чисті пляшки та кришечки. Усе це в студії сортується за кольорами, подрібнюється та зважується, а потім плавиться.
Відходи перетворюються на панелі, які згодом стають стільцями, столиками та відкидними ліжками. Меблі від Recast Plastic почали замовляти дитячі садки, школи, лікарні, ОСББ.
Кожний третій комплект Ольга висилає безкоштовно у віддалені села, які не мають грошей на закупівлю. Recast Plastic облаштували 15 укриттів у 8 областях України. Їхні меблі припали до вподоби дітям: тепер укриття мають яскравіший вигляд.
Водночас попит на пластик зріс і в повсякденному побуті. Люди замовляють у Recast Plastic елементи інтер'єру та декору. Наразі у Recast Plastic семеро працівників, але на наступний рік планують збільшити штат удвічі.
«Цей продукт народився завдяки нашим спільним зусиллям. Бо ми хочемо допомагати людям», – Ольга Лекова, дизайнерка, засновниця проєкту Recast Plastic.
Через критичний дефіцит енергоносіїв в Ірані уряд змушений запроваджувати крайні заходи. Урядові установи працюють за… Читати більше
22 грудня винищувач F/A-18 Super Hornet ВМС США зазнав аварії над Червоним морем після помилкового… Читати більше
Атаки російських хакерів на українські реєстри не становлять серйозної загрози для збереження даних. Усі вкрадені… Читати більше
У ніч проти 22 грудня російські війська атакували Україну 103 ударними безпілотниками типу Shahed та інших… Читати більше
У Забайкальському краї російської області зіткнулися вантажні поїзди, внаслідок чого з рейок зійшли десятки вагонів… Читати більше
У Броварах Київської області надзвичайники ліквідували загоряння на даху 25-поверхового будинку, що сталося через падіння… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.