Білий дім: президент США хоче почути від Зеленського його оцінку ситуації на полі бою

Під час зустрічі у Білому домі президент США Джо Байден хоче почути від свого українського колеги Володимира Зеленського його особисту оцінку щодо розвитку подій на фронті, зокрема, щодо прогресу в контрнаступі ЗСУ.

Про це заявив координатор Ради нацбезпеки Білого дому Джон Кірбі у Нью-Йорку, інформує Рубрика з посиланням на його брифінг.

"Президент (Байден – ред.) з нетерпінням чекає, щоб почути від президента Зеленського про український контрнаступ, а також прогрес, якого вони досягають – свого роду його власну оцінку того, як виглядає ситуація на полі бою", – розповів Кірбі.

Крім того, за його словами, Байден хоче запевнити Зеленського: коли США кажуть, що залишатимуться з Україною допоки це буде необхідно, то українці мають розуміти, що підтримка продовжуватиметься.

Кірбі підкреслив, що зустріч у Білому домі відбуватиметься в "критично важливий час". Він нагадав, що ЗСУ продовжують досягати успіхів у контрнаступі, росія звертається до інших країн-вигнанців, таких як КНДР, а міжнародна спільнота об'єднується на підтримку України, зокрема у форматі "Рамштайн".

Представник Білого дому підтвердив, що президент України під час візиту до Вашингтона планує відвідати Конгрес США.

"Для членів Конгресу важливо почути безпосередньо від Президента Зеленського все те саме, що почує від нього президент Байден", – додав представник американської адміністрації.

Також Кірбі підкреслив, що український лідер постійно в публічному й приватному порядку висловлював вдячність за все, що Сполучені Штати роблять для підтримки ЗСУ.

Візит президента України до США

Літак з українським президентом приземлився у Нью-Йорку ввечері 18 вересня. Згідно з планом, Зеленський запланував зустрічі з американськими політиками, бізнесменами, а також виступ на Генасамблеї ООН.

Володимир Зеленський уже  відвідав поранених українських захисників у лікарні Нью-Йорка.

Крім того, президент України 20 вересня проведе у Нью-Йорку зустріч із лідером Бразилії Луїсом Інасіу Лулою да Сілвою, а також планується зустріч з американським лідером Джо Байденом у Вашингтоні.

Також президент Польщі Анджей Дуда підтвердив зустріч з українським лідером Володимиром Зеленським у Нью-Йорку.

Свіжі дописи

  • Новини

Треба копати й дивитися: Лукашенко доручив фахівцям знайти рідкісноземельні копалини в Білорусі

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко доручив відповідним структурам з’ясувати, чи є в його країні поклади… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Криза у стосунках Трампа і Зеленського об’єднала українців, – результати соцопитування після зустрічі обох президентів

46% респондентів впевнені, що Україна зможе продовжити боротьбу з агресором незважаючи на зменшення чи припинення… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Окупанти завдали удару по Запоріжжю та Херсонщині: є загиблі та поранені

Війська рф вкотре відкрили вогонь по Херсонській області, внаслідок чого загинув поліціянт та шестеро людей… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Найкращий внесок у справу миру: у путіна відреагували на припинення США військової допомоги України

У російській федерації прокоментували інформацію про припинення постачання американської військової допомоги Україні, назвавши це "найкращим… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

У парках і скверах столиці встановили шпаківні: навіщо і як їх зробити самим?

У парках і скверах столиці встановили шпаківні: навіщо і як їх зробити самим? Розповідає “Рубрика”.… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025
  • Новини

Євросоюз представив план збільшення видатків на оборону ЄС та підтримку України на 800 млрд євро

В Європейському Союзі представили п'ятиступеневий план переозброєння ЄС та підтримки України, що передбачає мобілізацію 800… Читати більше

Tuesday March 4th, 2025

Цей сайт використовує Cookies.