Про це повідомило видання Dev.ua, пише Рубрика.
У чому проблема?
Планування, яке є найважливішою функцією управління, — дуже потужний інструмент у підвищенні ефективності підприємницької діяльності.
Сучасний стан практики свідчить, що найпоширеніші технології засновані на жорсткому плануванні робочого часу, дозволяють більш раціонально використовувати його.
Яке рішення?
Розробник зі Львову Андрій Гадар створив застосунок для підвищення продуктивності й упорядкування задач "Гусятниця".
"Рік клопіткої праці й навчання, і нарешті я можу казати, що я випускник IT школи GoIt. Цей рік був для мене досить цікавим і пізнавальним. Усе почалося з HTML, CSS, SASS, і вже тоді здавалось що мені під силу усе) Потім почався JavaScript — і це була магія, відчуття ніби мені дали в руку чарівну паличку, а в React.js та Node.js мені так полюбилася, що навіть своє життя тепер розбиваю на "компоненти"", — розповів він у LinkedIn про свій шлях до створення сервісу.
Як це працює?
"Це універсальний інструмент підвищення продуктивності, який допоможе вам залишатися на пульсі ваших завдань, подій і термінів", — зазначає розробник.
Окрім планування, "Гусятниця" дозволяє завжди слідкувати за статистикою виконаних завдань.
У застосунку можна обрати мову:
"Ми з командою Avengers створили дуже крутий вебдодаток для підвищення продуктивності та упорядкування задач. Кожен має можливість зареєструватися і редагувати свій профіль. Крім того, є можливість завжди слідкувати за статистикою виконаних завдань", — розповів Андрій Гадар.
"Гусятниця" відображає всі завдання, події та зустрічі в інтуїтивно зрозумілому вигляді і дає змогу змінювати відомості за допомогою налаштувань профілю та фільтрів.
Також застосунок пропонує легкий доступ до налаштувань облікового запису, календаря, і фільтри.
Розділ "Мій профіль" дає змогу керувати відомостями профілю та вподобаннями, а календар надає швидкий і зручний спосіб перегляду майбутніх подій і завдань.
Скористатися сервісом можна за посиланням.
Нагадаємо, українські розробники створили платформу Mantis Analytics на базі Штучного Інтелекту, що вміє моніторити, аналізувати події та виявляти маніпуляції в інформаційному просторі.
Крім того, Рубрика розповідала детально про SEO-просування сайтів: для чого воно потрібне та яку роль відіграє у бізнесі?
Окрім того, відтепер у застосунку "Дія" за кілька кліків можна надсилати копію студентського квитка.
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше
Міжнародний науково-популярний часопис National Geographic представив щорічну підбірку найкращих фото. У цьому році відмітили роботи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.