Про це повідомляє Reuters із посиланням на закриту презентацію "Укроборонпрому".
У чому проблема?
Київ використовував повітряні дрони для атак на аеродроми та російські війська, а також водні дрони проти кораблів та мостів. Він також є полігоном для випробувань інновацій у сфері безпілотних літальних апаратів від світових постачальників оборонної продукції.
Україна в основному залежала від іноземних БПЛА після того, як Росія розпочала вторгнення 24 лютого 2022 року, але тепер здатна виробляти значну кількість різних типів дронів завдяки інтенсивній підтримці нових виробників.
Співвідношення вітчизняних та зарубіжних безпілотників в арсеналі України оцінити складно через велику кількість використовуваних систем, їх різке виснаження та таємність воєнного часу.
Згідно з недавніми заявами високопосадовців, в Україні є близько 200 виробників дронів, а її збройні сили підписали контракти на постачання 30 нових моделей дронів вітчизняного виробництва.
Однак більшість з них – це стартапи, засновані після вторгнення і діючі в невеликих масштабах, які часто не мають виробничих потужностей та галузевої підтримки, необхідних для того, щоб стати значними гравцями.
Українські чиновники заявили, що хочуть отримати вигоду зі своїх інженерних талантів для розвитку повоєнної економіки. Це включатиме створення робочих місць у промисловості дронов.
Невеликий український виробник дронів, який цього року відвідало агентство Reuters, наймає колишніх інженерів "Антонова" для виробництва дронів далекої дії.
Яке рішення?
Дрони, виготовлені та адаптовані в Україні, відіграють важливу роль у війні. Плани "Антонова" відповідають прагненню України стати глобальним центром дронів, чому сприяють інвестиції в сектор, який різко зріс з початку 2022 року.
Новий центр безпілотних літальних апаратів "Антонова" було відкрито "з метою розширення можливостей виробництва безпілотних систем та надання підтримки приватним виробникам безпілотних систем з погляду досвіду та послуг", йдеться у презентації "Укроборонпрому", який займається оборонним сектором України. Документ був представлений урядовцям у Вашингтоні у червні.
Як це працює?
Новий центр "Антонов" пропонує:
Загалом у центру 26 функцій.
Також досвід "Антонова" в галузі вантажних літаків допоможе Україні у виробництві безпілотників дальньої дії, аби завдавати ударів углиб території росії.
Раніше "Антонов" проєктував і виробляв безпілотники, зокрема модель "Горлиця", але вантажні літаки давно були основним напрямом діяльності підприємства.
Хоча виробництво вантажних літаків продовжуватиметься, новий центр безпілотних літальних апаратів тепер може краще задовольняти військові потреби України та дати інженерам "Антонова" більше роботи.
Пізніше СБУ повідомила про підозру екскерівникам "Антонова", які перешкоджали підготовці оборони аеродрому в Гостомелі.
Рубрика також повідомляла, що український вантажний літак Ан-124 "Руслан" із флоту авіакомпанії "Антонов" доставив до Польщі перші установки американської реактивної артилерійської системи HIMARS.
Міністр оборони України Рустем Умєров під час робочої поїздки до Швеції провів низку результативних зустрічей… Читати більше
Міністерство економіки України оприлюднило деталі отримання одноразової допомоги від держави "Зимова єПідтримка". Про це повідомляє Мінекономіки,… Читати більше
Інформація про нібито присутність військовослужбовців Північної Кореї на території Харківської області не відповідає дійсності. Про… Читати більше
В окремих частинах Святошинського, Шевченківського та Соломʼянського районів Києва тимчасово не працюватиме система оповіщення населення… Читати більше
Легендарна різдвяна пісня «Щедрик» авторства українського композитора Миколи Леонтовича стала музичною основою святкової реклами модного… Читати більше
Нещодавно у Львівській муніципальній бібліотеці провели збір листівок, малюнків та оберегів для захисників та захисниць.… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.