Про це інформує Рубрика.
У чому проблема?
Засмічення парку, незаконне встановлення МАФів, вирубка цінних порід дерев – це неповний перелік порушень, які відбуваються в НПП "Голосіївський".
Яке рішення?
У рамках щорічних заходів з благоустрою, як завжди, восени студенти, волонтери та місцеві жителі допомагають прибирати територію Національного природного парку Голосіївський.
Як це працює?
Як розповіли на фейсбук-сторінці НПП "Голосіївський", до прибирання долучились небайдужі: волонтери, студенти та організація Let's do it, Ukraine.
Завдяки ним було зібрано майже півтони сміття поблизу Китаївського монастиря та 27 сміттєвих пакетів побутового сміття з берегів каскаду Китаївських ставків.
"Зібрали чимало побутових відходів, але це ще не все! Серед іншого, з лісу дістали 4 холодильники, які безвідповідальні громадяни вирішили просто викинути у довкілля. Але ж ліс — не смітник!", — наголошують у парку і запрошують киян долучатися до наступних прибирань.
Нагадаємо, 16 вересня Всесвітній день прибирання. У цей день разом прибиратимуть 70 мільйонів учасників у 191 країні Світу.
Основна мета — формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об'єднання зусиль заради екологічного майбутнього.
Довідка
Національний природний парк "Голосіївський"- це територія, що сягає майже 11 тисяч гектарів і займає приблизно десяту частину площі Києва. Його створили відповідно до Указу Президента України Віктора Ющенка від 27 серпня 2007 року.
У парку ростуть 650 видів вищих судинних рослин, 118 видів мохоподібних і понад 60 видів афілофороїдних грибів. Із судинних рослин, що зростають на території парку, 5 – занесені до Додатку І Бернської конвенції, 1 – до Європейського Червоного списку, 24 – до Червоної книги України і 29 видів є регіонально рідкісними.
Також там знайшли собі домівку 31 вид наземних молюсків, 190 видів комах і 181 вид хребетних тварин (з них кісткових риб – 21, земноводних – 10, плазунів – 6 видів, птахів – 100, ссавців – 44 види). 9 видів занесені до Червоної книги Міжнародного союзу охорони природи (МСОП) (відповідно 4 хребетних та 5 безхребетних); 13 видів – до Європейського Червоного списку (відповідно 4 та 9); 35 видів – до Червоної книги України (20 хребетних та 15 безхребетних); 11 видів (хребетних) – до Переліку видів тварин, що охороняються на території міста Києва.
Нагадаємо, у Києві в Дніпровському районі висадили найбільший квітник-панно Лівобережжя.
До того ж у столиці на Майдані Незалежності представники іноземних організацій висадили символічну Алею міжнародної підтримки України.
Окрім того, у Києві в Дарницькому районі розпочинається будівництво першої черги парку "Срібний Кіл".
У Близнюківській громаді Харківської області розпочали будівництво нового підземного укриття на базі центральної районної лікарні.… Читати більше
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.